توصیه کرسپو به لائوتارو: در اینتر بمان!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا روز گذشته (سه‌شنبه) با انشار گزارشی مدعی شد دو باشگاه بارسلونا و اینتر بر سر انتقال لائوتارو مارتینس به جمع آبی‌واناری‌ها در ازای پرداخت 60 میلیون یورو از جانب کاتالان‌ها و انتقال همزمان دو بازیکن بارسا به این تیم ایتالیایی، به توافق رسیده‌اند.

هرنان کرسپو 44 ساله که خود بین سال‌های 2002 تا 2003 و 2006 تا 2009 در خط حمله اینتر ایفای نقش می‌کرد، در گفت‌وگو با سایت «گل»، گفت: من دوست دارم لائوتارو بنا به هزار دلیل در اینتر بماند. او همین حالا هم در تیم بزرگی عضویت دارد و اگر دو یا سه سال دیگر در اینتر به همین شکل به کارش ادامه دهد، خوب می‌شود.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال آرژانتین در ادامه اظهار داشت: باید با فشار موجود زندگی و همیشه در بالاترین سطح بازی کرد. به‌عنوان یک بازیکن نیاز به تعادل دارید تا بتوانید در یک جایگاه خاص باشید. به نظرم برای لائوتارو هم خوب خواهد بود تا با انجام این کارها در این سطح بماند. او بازیکن جوانی است و تغییرات زیادی داشته است. این اولین فصلی است که مارتینس در ترکیب اصلی اینتر قرار گرفته، فصلی که هنوز هم تمام نشده است.

کرسپو ماه گذشته در گفت‌‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفته بود: لائوتارو می‌تواند سرخیو آگوئروی جدید باشد. مارتینس مهارت خیلی بالایی در دریبل زدن ندارد، اما به نسبت آگوئرو بازیکنی در خدمت تیم‌تر است. لائوتارو همیشه در حرکات تیمی مشارکت دارد، بنابراین هم می‌تواند به‌عنوان تک مهاجم بازی کند و هم اینکه در کنار مهاجمی دیگر همچون روملو لوکاکو و حتی با مهاجم سومی در خط حمله ایفای نقش کند. من واقعاً ذهنیت او را دوست دارم.

مارتینس 22 ساله با درخششی که این فصل در اینتر داشته، نظر باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله رئال مادرید، بارسلونا، منچستریونایتد، چلسی و منچسترسیتی را به خود جلب کرده است، اما در این بین بارسا علاقه بیشتری به جذب این مهاجم آرژانتینی دارد.

لائوتارو که این فصل در 31 بازی از رقابت‌های مختلف 16 گل به ثمر رسانده و چهار گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است، تا پایان ماه ژوئن 2023 تحت قرارداد باشگاه اینتر است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم