توتی: آنقدر احمق نیستم که پسرم را به لاتزیو ببرم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانچسکو توتی تأکید کرد اگر روزی باشگاه لاتزیو خواهان به خدمت گرفتن فرزند او باشد، به پیشنهاد این تیم پاسخ منفی خواهد داد.

توتی چندی پیش با بیان اینکه سد راه پیوستن فرزندش کریستین – کسی که در حال حاضر در آکادمی باشگاه رم بازی می‌کند – به لاتزیو نمی‌شود، گروهی از هواداران رم را ناراحت کرد چرا که آنها انتظار داشتند که توتی فرزندش را هم مجاب کند پا در جای پای پدر گذاشته و به تیم اصلی باشگاه رم ملحق شود.

ستاره 10 سابق جالوروسی اما اکنون صحبت‌های اخیرش را تصحیح کرده و توضیح داد که امکان ندارد روزی کریستین برای لاتزیو بازی کند.

او در یک گفت‌و‌گوی زنده اینستاگرامی با آلساندرو دل‌پیرو، ستاره سابق یوونتوس گفت: من گفتم که اگر به عنوان یک مدیر برنامه فعالیت داشته باشم و باشگاه‌هایی مانند میلان، لاتزیو یا یوونتوس برای جذب کریستین با من تماس بگیرند جواب‌شان را خواهم داد اما نگفتم چه جوابی. به هر حال کریستین مانند خود من است. او هم همان جوابی را می‌‌دهد که من می‌دهم و آن هم «نه» است. من آنقدر احمق نیستم که کریستین را به لاتزیو ببرم. واقعاً باور می‌کنی که من چنین کاری می‌کنم؟

 

توتی چندی پیش اعتراف کرد با اینکه هنوز از دست مالکان باشگاه رم دل خوشی ندارد، او را به آکادمی این باشگاه می‌برد اما خودش وارد مرکز تمرینی این باشگاه نمی‌شود.

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم