توافق اینتر با منچستریونایتد برای قطعی کردن قرارداد سانچس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه ایتالیایی «کوریره دلا سرا» چاپ میلان خبر داد، باشگاه اینتر با منچستریونایتد بر سر قطعی کردن قرارداد الکسیس سانچس به توافق رسیده است و این باشگاه ایتالیایی پس از بازی چهارشنبه شب با ختافه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، این خبر را به طور رسمی اعلام خواهد کرد.

طبق این گزارش، جوزپه ماروتا مدیر اجرایی باشگاه اینتر سرانجام پس از مذاکراتی که با مدیران باشگاه منچستریونایتد داشت، بر سر قطعی کردن قرارداد این مهاجم شیلیایی در ازای 15 میلیون یورو به توافق رسید.

نشریه «گاتزتا دلو اسپورت » چاپ میلان هم گزارش داد سانچس با امضای قرارداد جدید خود را تا پایان ماه ژوئن 2023 به اینتر متعهد می‌کند و در طول سه ساله دستمزد 15 میلیون یورویی دریافت خواهد کرد.

مهاجم پیشین تیم‌های اودینزه، بارسلونا و آرسنال که تابستان گذشته با قرارداد قرضی یک ساله از منچستریونایتد به اینتر پیوست، در فصل اخیر سری A در 22 بازی، آمار چهار گل زده و 9 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

سانچس 31 ساله با وجود اینکه برای مدت قابل‌توجهی به دلیل مصدومیت از ترکیب اینتر به دور بود، اما در نهایت موفق شد نظر کونته و مدیران باشگاه را برای قطعی شدن قراردادش جلب کند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم