توافق اولیه منچستریونایتد با دورتموند برای جذب سانچو/ تلاش نافرجام چلسی برای جذب اوبامیانگ

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با پایان رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، اغلب اخبار فوتبالی در این کشور معطوف نقل‌وانتقالات احتمالی در تابستان امسال شده است. یکی از داغ‌ترین سوژه‌ها در این حوزه نیز تلاش منچستریونایتد برای خرید جیدون سانچو از بوروسیا دورتموند است. طبق گزارش نشریه دیلی‌میل توافق‌های اولیه میان دو باشگاه حاصل شده است و گویا طرف آلمانی پیشنهاد 66 میلیون یورویی شیاطین سرخ برای خرید بازیکن انگلیسی این تیم را پذیرفته است. با این حال ظاهراً پیشنهاد منچستریونایتد شامل یکسری پاداش‌ها می‌شود که در صورت تحقق، رقم این قرارداد را به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد.

خبر جالب توجه دیگر نشریه دیلی‌میل مربوط به پیر امریک اوبامیانگ مهاجم گابنی تیم فوتبال آرسنال است. دیلی‌میل مدعی شده است که اوبامیانگ در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی (ژانویه 2020) در فکر پیوستن به چلسی بوده است و با اینکه این جابه‌جایی امکان‌پذیر به نظر می‌رسیده است، با وجود تلاش‌های طرفین به بن‌بست خورده و همه چیز متوقف شده است.

 

و اما آخرین خبر جدید از نقل‌وانتقالات فوتبال انگلیس، ادامه تلاش‌های منچسترسیتی برای جذب سرخی روبرتو دفاع راست تیم فوتبال بارسلونا است. طبق ادعای نشریه اسپورت با اینکه جدایی روبرتو از بارسلونا بسیار غیرمحتمل به نظر می‌رسد، سیتی قصد دارد شانس خود را امتحان کند. این تیم دو گزینه برای تقویت سمت راست خط دفاعی‌اش دارد که هر دوی آنها از بارسلونا هستند. یکی از این دو بازیکن سرخی روبرتو و دیگر سمدوست، اما گواردیولا روبرتو را ترجیح می‌دهد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم