تصمیم بحث‌برانگیز داور در دیدار اورتون – لیورپول/ پیکفورد قِسر در رفت + عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، تیم‌های فوتبال اورتون و لیورپول از ساعت 15 امروز (شنبه) به وقت تهران در ورزشگاه گودیسون‌پارک در حالی به مصاف هم رفتند که در دقایق اولیه این بازی صحنه بحث‌برانگیزی به ثبت رسید.

در دقیقه 7 در حالی که شاگردان یورگن کلوپ با گل دقیقه 3 سادیو مانه با نتیجه یک بر صفر از میزبان خود پیش بودند، فیرجیل فن‌دایک، مدافع هلندی سرخپوشان مرسی‌ساید از تله آفساید اورتونی‌ها فرار کرد و وارد محوطه جریمه حریف شد که با تکل خشن جردن پیکفورد، دروازه‌بان حریف متوقف شد.

داور بازی پس از مرور این صحنه با بهره گرفتن از کمک داور ویدئویی (VAR)، آفساید فن‌دایک را اعلام کرد، اما این مدافع هلندی به خاطر همین صحنه مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد. برخی کاربران اینترنتی معتقدند که تکل پیکفورد به قدری خشن بوده که حتی با آفساید اعلام شدن این صحنه، باید بابت بازی خطرناک با کارت قرمز مستقیم جریمه می‌شد.

تیم فوتبال لیورپول انگلیس , تیم فوتبال اورتون انگلیس , لیگ برتر فوتبال انگلیس , یورگن کلوپ , فیرجیل فن‌دایک , تیم فوتبال لیورپول انگلیس , تیم فوتبال اورتون انگلیس , لیگ برتر فوتبال انگلیس , یورگن کلوپ , فیرجیل فن‌دایک , تیم فوتبال لیورپول انگلیس , تیم فوتبال اورتون انگلیس , لیگ برتر فوتبال انگلیس , یورگن کلوپ , فیرجیل فن‌دایک ,

نکنه جالب دیگر این بازی این است که سادیو مانه با گلی که در این بازی به ثمر رساند، اولین بازیکن لیورپول شد که از ماه دسامبر 2016 اولین گل لیگ برتری این تیم را در گودیسون پارک به ثمر می‌رساند. آخرین گل لیگ برتری لیورپول در این ورزشگاه را خود او در ماه دسامبر 2016 به ثمر رسانده بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

این بازی تا پایان نیمه اول یک – یک مساوی است. گل آبی‌پوشان مرسی‌ساید را مایکل کین در دقیقه 19 به ثمر رساند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم