تست کرونای 4 بازیکن تولوز مثبت اعلام شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه تولوز بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد نتایج تست کرونای چهار بازیکن تیم اصلی این باشگاه مثبت بوده است. این تست روز گذشته از بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم پیش از آغاز اردوی پیش‌فصل گرفته شده بود.  

پاتریک فلامانت، پزشک تیم فوتبال تولوز در این خصوص گفت: پس از آزمایشات بیولوژیکی انجام شده توسط آزمایشگاه و دریافت نتایج آن، اولین اقدامات برای قرنطینه این چهار بازیکن انجام شده است. گام دوم این است که 6 روز صبر کنیم و سپس کلیه بازیکنان و اعضای تیم باید دوباره تست بدهند. اقدامات پیشگیرانه و فاصله‌گذاری اجتماعی هم در باشگاه به اجرا درخواهد آمد. تماس فیزیکی بازیکنان در داخل و خارج از زمین با یکدیگر ممنوع خواهد بود.

تولوز به همراه آمیا، دو تیمی هستند که در پی مختومه اعلام شدن لوشامپیونه فرانسه در نتیجه شیوع ویروس کرونا، به دسته پایین‌تر سقوط کردند. مجمع عمومی لیگ فوتبال فرانسه، امروز (سه‌شنبه) برگزار شد و نمایندگان باشگاه‌های حاضر در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی فرانسه با اکثریت آرا (75 درصد آرا)، رأی به برگزاری مسابقات فصل آینده لوشامپیونه با حضور 20 تیم دادند. به این ترتیب تیم‌های آمیا و تولوز به دسته پایین‌تر سقوط می‌کنند و فصل آینده باید در لیگ دسته دوم فرانسه بازی کنند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم