ترابزون‌اسپور پیشنهاد سامپدوریا برای حسینی را رد کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بوراک ذیهنی، خبرنگار نشریه «دامگا» ترکیه خبر داد، باشگاه سامپدوریا روز گذشته (دوشنبه) به منظور به خدمت گرفتن سیدمجید حسینی پیشنهادی دو میلیون یورویی به ترابزون‌اسپور ارائه داده است، اما مدیران این باشگاه ترکیه‌ای پیشنهاد این باشگاه از سری A ایتالیا را رد کرده‌اند.

نشریه ترکیه‌ای «دامگا» پیش از این خبر داده بود، با وجود اینکه باشگاه ترابزون‌اسپور به دنبال ارائه پیشنهادی جدید به سیدمجید حسینی برای تمدید قراردادش است، دو باشگاه ایتالیایی، دو باشگاه روسی و یک باشگاه آلمانی خواهان به خدمت گرفتن این مدافع 23 ساله هستند.

باشگاه ترابزون‌اسپور که اخیراً بند تمدید یک ساله قرارداد مجید حسینی را فعال کرد تا او را تا پایان ماه ژوئن 2021 در اختیار داشته باشد، قصد دارد به این مدافع ایرانی قرارداد دو ساله جدیدی را پیشنهاد دهد و او را برای مدت زمان بیشتری در اختیار داشته باشد.

حسینی 24 ساله که پس از درخشش در جام جهانی 2018 روسیه با پیراهن تیم ملی فوتبال ایران، با قراردادی دو ساله با قابلیت تمدید برای سال سوم به ترابزون‌اسپور پیوست، در جمع آبی‌وعنابی‌ها بازی‌های درخشانی را از خود به نمایش گذاشته است.

او در فصل جاری در 28 بازی برای ترابزون‌اسپور به میدان رفته و یک گل نیز به ثمر رسانده است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم