تباس: لالیگا را از 11 ژوئن با صدای مجازی هواداران از سر می‌گیریم/ تاریخ شروع فصل آینده را هم مشخص کردیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خاویر تباس با تأیید خبر ازسرگیری مسابقات فصل جاری لالیگا در ماه جاری، از تعیین تاریخ شروع فصل آینده لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا نیز خبر داد.

تباس در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگار نشریه مارکا، اظهار داشت: اگر خدا بخواهد ما 11 ژوئن (22 خرداد) لیگ را ادامه می‌دهیم. امیدوایم که شهرهای مادرید و بارسلونا هم وارد فاز دوم قرنطینه شوند و آن زمان است که ما می‌توانیم بازی‌ها را برگزار کنیم. در سازمان لیگا بیش از 130 نفر کار می‌کنند پس همه چیز باید به شیوه‌ای جدید انجام شود؛ سفرها، سازماندهی بازی‌ها و همه چیز. ما آماده‌ایم اما روزی که لیگ را به پایان می‌رسانیم هم بسیار مهم است. ما تاریخ شروع فصل آینده را هم مشخص کردیم و آن رقابت‌ها روز 12 سپتامبر (22 شهریور) آغاز خواهند شد.

 

رئیس سازمان لیگ اسپانیا در ادامه با اشاره به تلاش همکارانش برای فراهم آوردن تماشای بازی‌های لالیگا با شرایطی ویژه افزود: ما یکسری تست‌های سمعی بصری انجام دادیم تا بینندگان بتوانند امکان انتخاب تماشای دو تصویر را داشته باشند: یکی تصاویر واقعی و دیگری تصاویری همراه با صدای تماشاگران به صورت مجازی. می‌خواهیم این حق انتخاب را به هواداران بدهیم که بازی را با سکوت ورزشگاه یا شبیه‌ساز صدای تماشاگران تماشا کنند. تست‌هایی که من دیده‌ام جالب بوده‌اند و واقعاً توجه شما را جلب می‌کند، اما با این حال ممکن است برخی بخواهند صدای واقعی ورزشگاه را بشنوند که امکان هر دوی آنها فراهم خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم