بیوگرافی بازیگران سریال سرجوخه

سریال تلویزیونی «سرجوخه» به کارگردانی احمد معظمی این روز‌ها از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

سریال «سرجوخه» به کارگردانی احمد معظمی، نویسندگی سید حسین امیر جهانی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری این روزها در ژانر امنیتی در حال پخش از شبکه سه سیماست.

این سریال در اولین قسمت‌ توجه مخاطبان را به دلیل پرداختن به موضوعاتی مانند سایت‌های قمار و شرط بندی به خود جلب کرد. سریال سرجوخه هرشب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه ۳ سیما پخش می‌شود.

در ادامه با بیوگرافی برخی از بازیگران این سریال امنیتی آشنا می‌شوید:

سامان صفاری در نقش کیان

سامان صفاری بازیگر نقش کیان در سریال سرجوخه متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ است که در سریال «خانه امن» نیز با کارگردان این سریال همکاری داشته است. او مجرد است و لیسانس جهانگردی دارد و به دلیل علاقه زیاد به سفر کردن به تحصیل در این رشته پرداخته است.

این بازیگر در خانواده‌ای اهل هنر به دنیا آمده است. برادران او ابوالفضل و اشکان صفاری از فیلمنامه نویسان و تهیه کنندگان کشورمان هستند.

 

سامان صفاری با شرکت در کلاس‌های بازیگری مسیر هنری خود را آغاز کرده و در سال ۸۹ برای اولین بار در فیلم کوتاه “قیلوله” مقابل دوربین رفت. او اولین بازی جدی خود در تلویزیون را با سریال «سقوط آزاد» در سال ۹۰ تجربه کرده است.

سامان صفاری در سریال دلدادگان نیز در نقش امیر خوش درخشید و توانست توجه مخاطبان را به بازی خود جلب کند؛ در واقع بازی در این سریال نقطه عطفی برای این بازیگر شد.

صفاری بازی در فیلم‌های سینمایی شیار ۱۴۳، پارادایس، شهبانو، سامورایی در برلین، بی سایه و دعوتنامه را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

حمیدرضا محمدی بازیگر نقش غلامرضا

نقش غلامرضای قصه سرجوخه را حمیدرضا محمدی به عهده دارد. او در ۳۰ مهر ۱۳۶۵ به دنیا آمده و لیسانس فیلمسازی و کارگردانی و تدوین دارد.

این بازیگر دوره‌های پیشرفته بازیگری تئاتر را در سال ۱۳۸۶ در موسسه کارنامه گذرانده و از دوران دانشجویی وارد عرصه تئاتر و بازیگری شده است.

محمدی علاوه بر بازیگری در رادیو نیز به عنوان گوینده فعالیت کرده و به مدت یک سال در رادیو سراسری ایران به عنوان گوینده در سال ۹۰ حضور داشته است.

 

او همچنین در عرصه دوبله نیز تجربه کاری داشته است. اولین نقش سینمایی او در سال ۱۳۸۸ در فیلم سینمایی دکان‌های پیامبری بوده است.

از دیگر آثار هنری حمیدرضا محمدی می‌توان به مجموعه تلویزیونی راز پنهان و فیلم‌های سینمایی ابر‌های ارغوانی، پیک عروس و… اشاره کرد.

نیلوفر کوخانی در نقش رُزی

نیلوفر کوخانی متولد ۲ شهریور ۱۳۷۰ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات فارسی و دانش آموخته طراحی لباس است.

کوخانی کلاس‌های بازیگری را زیر نظر فریدون جیرانی گذرانده است و اولین تجربه بازی او نقش کوتاهی در فصل دوم سریال ستایش در سال ۱۳۹۱ بوده است.

 

این بازیگر با حضور در سریال امنیتی “خانه امن” در نقش تابان توجه مخاطبان را به خود جلب کرد. حال کارگردان سریال خانه امن در سریال سرجوخه نیز دوباره از هنر او استفاده کرده است تا در نقش “رزی” خود را محک بزند.

نازنین کیوانی بازیگر نقش آوین

نازنین کیوانی بازیگر سینما و تلویزیون در ۲ شهریور ۱۳۶۷ در تهران به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته گرافیک دانشگاه هنر مشهد است. این بازیگر در سریال سرجوخه در نقش “آوین” جلوی دوربین رفته است.

 

او اولین بار در سال ۱۳۹۴ بدون هیچ تجربه قبلی در سریال نمایش خانگی “احضار” جلوی دوربین رفت. بعد از دوسال دوری از عرصه بازیگری درسال ۱۳۹۷ با سریال مینو در نقش “ساره” به تلویزیون برگشت.

کیوانی در مجموعه‌های تلویزیونی تک سواران و چوب خط و فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم نیز به ایفای نقش پرداخته است.