برزیلی‌های یوونتوس تورین را ترک می‌کنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه یوونتوس به الکس ساندرو و دانیلو، دو بازیکن بزریلی‌اش اجازه ترک تورین به مقصد زادگاه خود در برزیل را داده است. این دو بازیکن تا پایان بحران کنونی در نتیجه شیوع ویروس کرونا (کووید 19) در برزیل خواهند ماند.

آن دسته از بازیکنان یوونتوس که علائمی از ویروس کووید 19 را نداشتند، روز پنجشنبه دوره قرنطینه خانگی‌شان به پایان رسید و اکنون می‌توانند به کشور خود بازگردند و تا آرام شدن اوضاع در کنار خانواده‌های‌شان باشند.

هفته گذشته هم گونسالو ایگواین، داگلاس کاستا، سامی خدیرا و میرالم پیانیچ، تورین را به مقصد کشورهای خود ترک کرده بودند، هرچند این چهار بازیکن دوره قرنطینه خود را کامل نکرده بودند.

دانیله روگانی و بلز ماتویدی، دو بازیکن بانوی پیر همچنان در حال ریکاوری روی بیماری کرونای خود هستند، این در حالی است که پائولو دیبالا هم که به این ویروس مبتلا شده، اعلام کرده حالش بهتر است.

باشگاه یوونتوس هنوز اعلام نکرده از چه زمانی تمریناتش را از سر خواهد گرفت، این در حالی است که همچنان مشخص نیست که بازی‌های سری A از چه زمانی از سر گرفته خواهد شد.

گابریله گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا امیدوار است که بازی‌های سری A ایتالیا از ماه جولای یا آگوست از سرگرفته شود و تأکید کرده است هر کاری را که لازم باشد، انجام خواهد داد تا این مسابقات دوباره شروع شود.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم