بارسلونا مذاکره با منچستریونایتد برای فروش دمبله را تکذیب کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رامون پلانس مدیر ورزشی جدید باشگاه بارسلونا خبر اخیر رسانه‌های اروپایی مبنی بر تلاش باشگاه منچستریونایتد برای جذب عثمان دمبله در آخرین روزهای بازار نقل‌وانتقالات تابستانی را تکذیب کرد.

پلانس درباره آینده دمبله 24 ساله گفت: اول از همه باید بگویم که ما هیچ مذاکره‌ای با منچستریونایتد نداریم و من کاملاً این موضوع را تکذیب می‌کنم. دمبله بازیکنی است که کادر فنی ما روی او حساب می‌کند و ما با پتانسیلی که دارد، آشنا هستیم. امیدواریم که امسال بتوانیم شاهد اوج‌گیری دمبله باشیم و بهترین‌ بازی‌های او را ببینم.

پلانس درباره تلاش بارسلونا برای خرید ممفیس دپای از تیم لیون فرانسه هم گفت: تیم ما بازیکنان بسیار خوبی دارد و لیگ را هم به خوبی شروع کرده است. با این حال همیشه حواس‌مان به فرصت‌هایی که برای تقویت تیم به وجود می‌آیند خواهد بود و به همین دلیل به صورت روزمره با کادر فنی و سرمربی تیم در تماس هستیم. از نظر هجومی تیم ما پتانسیل فوق‌العاده‌ای دارد، اما از نظر دفاعی قبول دارم که کمی ضعیف‌تر هستیم. ما تا آخرین روز بازار نقل‌وانتقالات تلاش‌مان را خواهیم کرد و اگر بتوانیم بازیکنی را که به تیم کمک کند، جذب می‌کنیم، اما صرفاً برای اینکه خرید کرده باشیم، بازیکن نمی‌خریم.

 

انتهای پیام/

 

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم