بارسلونا، فاتی را نه می‌فروشد و نه قرض می‌دهد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اسپورت، باشگاه بارسلونا آب پاکی را روی دست تمامی مشتریان و تیم‌‌‌های علاقه‌مند به خرید آنسو فاتی ریخته و به مدیران برنامه او اعلام کرده که به هیچ پیشنهادی برای انتقال این بال اسپانیایی چه قرضی یا قطعی گوش نمی‌کند.

بارسلونا می‌خواهد که بازیکن نوجوان خود را حفظ کند و به او به عنوان یکی از بازیکنان ترکیب اصلی فرصت پیشرفت بدهد. به همین دلیل هیچ پیشنهادی حتی توجه این باشگاه را جلب نخواهد کرد.

اطرافیات فاتی معتقدند؛ زمان حضور منظم این بازیکن جوان در ترکیب تیم اصلی باشگاه فرا رسیده و دیگر نباید طوری باشد که او به صورت یکی در میان برای تیم دوم و اول باشگاه بازی کند. وضعیت فعلی فاتی در تیم تحت هدایت کیکه ستین و قبل از او ارنستو والورده نشان‌دهنده آمادگی کادر فنی برای استفاده از او به عنوان یک بازیکن ثابت نیست.

فعلاً باشگاه بارسلونا اعلام کرده که آنسو فصل آینده بازیکن ثابت تیم اصلی باشگاه خواهد بود؛ اگرچه او می‌تواند به تیم بارسای B در بازی‌های پلی‌‌‌آف صعود به دسته دوم لیگ اسپانیا حضور داشته باشد، البته باید دید که وضعیت مصدومیت عثمان دمبله به چه شیوه‌ای پیش می‌رود و آیا لائوتارو مارتینس مهاجم اینتر به بارسلونا ملحق می‌شود یا نه.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم