اینزاگی: رؤیای ما سهمیه لیگ قهرمانان است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیمونه اینزاگی سرمربی تیم فوتبال لاتزیو پس از باخت 2 بر یک شب گذشته (چهارشنبه) تیمش مقابل لچه اعتراف کرد که دیگر به بردن اسکودتو فکر نمی‌کند و اکنون کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای او و مردانش در اولویت است.

این دومین باخت متوالی لاتزیو پس از باخت 3 بر صفرش در بازی مقابل میلان بود و با توجه به اینکه حریف تیمی پایین جدولی بود، شاید کمتر کسی انتظارش را داشت.

فیلیپه اینزاگی سرمربی تیم فوتبال لاتزیو پس از بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: مشکل این است ما با کلی مصدوم بازی‌های‌مان را پس از تعلیق لیگ از سر گرفتیم. این موضوع توانایی ما را برای استفاده از سیستم چرخشی محدود کرد و به همین دلیل بعضی از بازیکنان ما که در این بازی به میدان رفتند در اوج نبودند. بعد از چند ماه بازی بدون شکست ما در عرض 15 روز 3 بازی را باختیم و این هم تصادفی نیست.

 

اینزاگی افزود: از بازیکنانم به خاطر کارهایی که تا الان انجام داده‌اند تشکر کنم. این هم که به خاطر نتایج اخیرمان ناراحتیم کاملاً طبیعی است چون اگر بعضی از بازیکنان غایب‌مان حضور می‌داشتند مطمئناً نتایج بهتری می‌گرفتیم. این نتایج در حالی رقم خورده‌اند که بسیاری از بازیکنان ما با 50 درصد توان‌شان بازی کرده‌اند. رؤیای ما باید ادامه پیدا کند که آن هم قطعی کردن سهمیه لیگ قهرمانان است. امیدواریم که هرچه زودتر این اتفاق رخ دهد اما  در هر حال این تنها هدف ماست.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم