اینتر بدون بند بازخرید حکیمی را از رئال می‌خرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چندین منبع خبری در ایتالیا از جمله شبکه‌های اسکای اسپورت و اسپورت‌ایتالیا اعلام کرده‌اند که باشگاه‌های اینتر و رئال مادرید در مورد تمامی جزئیات قرارداد 40 میلیون یورویی برای انتقال اشرف حکیمی به ایتالیا به توافق رسیده‌اند.

بر این اساس اینتر حاضر شده بابت خرید دفاع راست مراکشی که شب گذشته (شنبه) آخرین بازی‌اش را برای تیم فوتبال دورتموند انجام داد، علاوه بر 40 میلیون یورو به عنوان رقم پایه قرارداد، 5 میلیون یوروی دیگر هم پاداش در نظر بگیرد. همچنین برخلاف گزارش‌های اولیه رسانه‌‌های اسپانیایی و فرانسوی، باشگاه اینتر در قراردادش با حکیمی هیچ بندی که به رئال مادرید اجازه بازخرید این مدافع مراکشی را بدهد، نخواهد گنجاند.

قرارداد حکیمی با اینتر 5 ساله خواهد بود و با انصراف بوروسیا دورتموند از رقابت برای خرید وی، پیوستنش به اینتر قطعی به نظر می‌رسد. شب گذشته میشاییل زورک، مدیر ورزشی باشگاه دورتموند اعلام کرد که این باشگاه حاضر نیست بابت قطعی کردن قرارداد مدافع قرضی‌اش رقمی مشابه آنچه اینتر به رئالی‌ها پیشنهاد کردهT بپردازد.

انتظار می‌رود که حکیمی تا فردا (دوشنبه) یا پس فردا، به شهر میلان سفر کند تا تست پزشکی‌اش را انجام دهد. در همین حال جان‌لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار سرشناس شبکه اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شده که دو باشگاه بایرن مونیخ و منچسترسیتی هم مشتری حکیمی بوده و برای خرید او حاضر بودند 60 میلیون یورو بپردازند و به خود بازیکن نیز سالانه 5 میلیون یورو حقوق بدهند (معادل حقوقی که اینتر به او پیشنهاد کرده است) اما این بازیکن ملی‌پوش ترجیح داده به تیمی برود که در آن فرصت بازی در ترکیب اصلی را داشته باشد و گویا آنتونیو کونته، سرمربی اینتر این وعده را به او داده است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم