امباپه در اندیشه تمدید قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیلیان امباپه که گفته می‌شود مورد توجه باشگاه‌هایی همچون رئال مادرید و لیورپول قرار دارد، ممکن است در جمع پاریسی‌ها باقی بماند. نشریه فرانسوی «اکیپ» با انتشار گزارشی مدعی شد، ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد قرارداد خود را با این باشگاه فرانسوی تمدید کند.

طبق این گزارش، امباپه از وضعیتش در پاری‌سن‌ژرمن راضی است و باشگاه هم پیشنهادی به وی داده که در صورت پذیرفتن آن، دستمزدش هم‌اندازه نیمار، هم‌تیمی برزیلی‌اش خواهد شد. در حال حاضر دستمزد این مهاجم فرانسوی، نصف دستمزد 600 هزار پوند در هفته نیمار 28 ساله است.

اخیراً نشریه «Le 10 Sport» فرانسه اعلام کرده بود، یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی سرخپوشان مرسی‌ساید با پدر امباپه 21 ساله تماس گرفته و از علاقه‌اش برای پیوستن این بازیکن به لیورپول سخن گفته است، این در حالی است که رئالی‌ها هم در حال برنامه‌ریزی برای جذب او در تابستان 2021 هستند.

این مهاجم فرانسوی که تا پایان ماه ژوئن 2022 تحت قرارداد پاری‌سن‌ژرمن است، این فصل در 33 بازی برای پاریسی‌ها به میدان رفته و ضمن به ثمر رساندن 30 گل، 17 پاس‌گل هم برای همی‌تیمی‌هایش ساخته است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم