اشتباه عجیب اینستاگرامی، کوادرادو را به عذرخواهی واداشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خوان کودرادو، بازیکن کلمبیایی یوونتوس پس از اشتباه ناشیانه خود زیر پست اینستاگرامی این تیم، مجبور به عذرخواهی شد.

 بیست و پنجم آوریل، سالروز درگذشت آندره‌آ فورتوناتو، مدافع سابق یوونتوس است. فورتوناتو طی سال‌های 1993 تا 1995 در پست دفاع چپ یوونتوس به میدان می‌رفت و یک بار نیز پیراهن تیم ملی ایتالیا را به تن کرد. فورتوناتو در سال 1994 به سرطان خون مبتلا شد و در سال 1995 حین مبارزه با سرطان، طی ابتلا به بیماری ذات‌الریه در 23سالگی درگذشت.

یوونتوس 25 آوریل هر سال، پستی در شبکه‌های اجتماعی خود به‌مناسبت سالروز درگذشت و یادبود فورتوناتو منتشر می‌کند اما کامنت عجیب خوان کوادرادو زیر پست اینستاگرامی بیست و پنجمین سالروز درگذشت فورتوناتو، تعجب بسیاری از هواداران یوونتوس را برانگیخت. کوادرادو زیر پست یادبود مدافع فقید یوونتوس به شباهت ظاهری آدریان رابیو، هافبک کنونی یووه و فورتوناتو اشاره کرد و نوشت: رابیو، این تویی که!

کوادرادو پس از این اشتباه ناشیانه خود و سیل نارضایتی‌ها به‌خاطر شوخی با بازیکن درگذشته یوونتوس، مجبور به عذرخواهی شد و در یک استوری اینستاگرامی نوشت: متاسفم، نخواندم زیر عکس چه نوشته است.

 

انتهای پیام/+

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم