اسکولز هدایت تیم خودش را برعهده گرفت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پل اسکولز به عنوان سرمربی تیم فوتبال دسته چهارمی سالفورد انگلیس منصوب شد.

اسکلولز 45 ساله که به همراه گری نویل مالکان باشگاه سالفورد محسوب می‌شوند، در پی برآورده نشدن انتظارات‌شان در 5 هفته نخست فصل جاری (2 برد و 3 تساوی در 5 بازی) و قرار گرفتن تیم در رده پنجم جدول، سرمربی تیم گراهام الکساندر را اخراج کردند. اکنون اسکولز خود هدایت تیمش را برعهده گرفته است اما حضور او روی نیمکت سالفورد دایمی نیست و با معرفی سرمربی جدید او کنار خواهد رفت.

باشگاه سالفورد علاوه بر اسکولز و نویل سهامداران دیگری مانند رایان گیگز، نیکی بات، فیل نویل و دیوید بکام هم دارد که این افراد همگی عضو گروه موسوم به «کلاس 92 منچستریونایتد» هستند که در دهه 90 با هدایت سرالکس فرگوسن یکی از موفق‌ترین مقاطع تاریخ شیاطین سرخ را ساختند.

تیم سالفورد پس از تزریق سرمایه از سوی این چند نفر، سیر صعودی در پیش گرفت و اکنون در فهرست تیم‌‌های حرفه‌ای لیگ فوتبال انگلیس است.

این نخستین باری نیست که اسکولز هدایت تیم سالفورد را عهده‌دار می‌شود. او سال 2015 نیز پس از اخراج فیل پارکینسون، به طور مشترک با فیل نویل و به صورت موقت مربیان این تیم بودند. اسکولز به جز این دو مورد، در سال 2019 نیز هدایت تیم شهر زادگاهش اولدهام را هم برعهده گرفت هرچند که به دلیل دخالت مالک باشگاه در امور فنی، حضورش در آن تیم فقط یک ماه دوام داشت و استعفا کرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم