استوکس پرحاشیه؛ این بار تشکیل پرونده‌ قضایی علیه مهاجم پرسپولیس در ایرلند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «سان» اسکاتلند، گزارش داد آنتونی استوکس که روز دوشنبه هفته گذشته به‌اتهام نقض حریم خصوصی الید اسکات 28ساله، نامزد سابقش با فرستادن پیامک‌های توهین‌آمیز و سرپیچی از دستور قضایی در خصوص ممنوعیت تماس با این زن و مادر او، در دادگاهی در شهر همیلتون واقع در شمال اسکاتلند حضور پیدا کرده بود، اکنون به‌اتهام حمله فیزیکی به یک توریست انگلیسی در یک کلوپ شبانه در شهر دوبلین، نزد دادستان ایرلند پرونده‌ای برایش تشکیل شده و منتظر صدور حکم در این زمینه است.

بر اساس این گزارش، تحقیقات در این زمینه تکمیل شده و پرونده به مدیر دادرسی عمومی در ایرلند فرستاده شده است تا تصمیم‌گیری نهایی صورت بگیرد که آیا اتهام وارده به این فوتبالیست وارد است یا خیر. یک منبع آگاه در این زمینه به «سان» اسکاتلند گفت: «پرونده استوکس به مدیر دادرسی عمومی ارسال شده است و حالا به آنها بستگی دارد که آیا او را با هر نوع اتهامی، مواجه کنند».

استوکس در حالی در فاصله روز 16 نوامبر سال 2019 تا سوم دسامبر همان سال با ارسال ای‌میل‌ و پیام‌هایی اهانت‌آمیز، نامزد سابق خود را آزار داده و همچنین  با والدین این زن 27ساله نیز تماس‌هایی داشته و برای آنها پیام‌هایی با مضامین اهانت‌آمیز ارسال کرده است، با حکم قضایی به‌مدت چهار سال از تماس و نزدیک شدن به آنها محروم بوده است.

مهاجم پرسپولیس روز دوشنبه به‌محض فرود هواپیمایی که او را از امارات به انگلیس رسانده بود، در فرودگاه لندن بازداشت شد و با دستبند در دادگاه همیلتون شریف اسکاتلند حضور پیدا کرد تا درباره سه مورد اتهامی که به او نسبت داده شده است از خود دفاع کند.

این مهاجم ایرلندی پرحاشیه که اخیراً شیوع ویروس کرونا را بهانه کرد و از دبی به ایران بازنگشت تا به اردوی پرسپولیسی‌ها ملحق شود، شب گذشته (جمعه) پیامی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد و از پیروزی‌اش در پرونده‌ای که در فیفا علیه باشگاه تراکتور داشت، خبر داد.

انتهای پیام/+

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم