استقبال باشگاه بلغاری از بازگشت مدافع استقلال

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیکولای بودوروف، مدافع 33 ساله‌ای که در نقل‌وانتقالات زمستانی با قراردادی 6 ماهه به استقلال پیوست، ممکن است برای ادامه فوتبالش به اولین تیم حرفه‌ای‌اش در بلغارستان بازگردد.

خبرهایی مبنی بر فسخ قرارداد این بازیکن با استقلال به دلیل عدم پرداخت مطالباتش منتشر شده و انتشار خبرهایی مبنی بر احتمال بازگشت بودوروف به بلغارستان بر ابهامات اضافه می‌کند. این مدافع چندی پیش گفته بود که اگر پولش پرداخت نشود قراردادش را فسخ می‌کند و این موضوع می‌تواند دردسری جدید برای استقلال باشد.

ایوا وارن، رئیس باشگاه پیرین بلاگواِوگارد در گفت‌وگو با سایت «فوتبال 24» بلغارستان درباره بحث بازگشت نیکولای بودوروف، اسوتوسلاف دیاکوف و استانیسلاو مانولف به این تیم گفت: البته که ما دوست داریم این سه بازیکن به جمع ما بازگردند. هر تیمی دوست دارد بازیکنانی در سطح آنها را در اختیار داشته باشد.

وی افزود: آنها در سنین پایین‌تر بازیکنان ما بودند و حالا با تجربه‌ای که دارند، می‌توانند به ما کمک زیادی کنند. اگر این سه بازیکن بخواهند که به پیرین بلاگواِوگارد بازگردند، ما استقبال می‌کنیم.

نیکولای بودوروف که بین سال‌های 2004 تا 2009 عضو تیم پیرین بلاگواِوگارد بود، تنها در سه بازی برای استقلال به میدان رفته است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم