ادعای پزشک پیشین مارادونا: مرگ او نوعی خودکشی بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو مارادونا که در تاریخ 5 آذر به دلیل ایست قلبی در سن 60 سالگی درگذشت و فوتبالدوستان جهان را در بهت فرو برد، اکنون گفته می‌شود مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال آرژانتین احتمالاً خودکشی کرده است.

دکتر آلفردو کاهه که به مدت 30 سال به مارادونا توصیه‌های پزشکی می‌داده و او تحت‌نظرش مورد درمان قرار می‌گرفت، مدعی شد که مرگ اسطوره فوتبال آرژانتین نوعی خودکشی بوده است و او از زندگی خسته شده بود.

او که بین سال‌های 1977 تا 2007 پزشک مارادونا بوده، می‌گوید احساس می‌کند که دیه‌گو ممکن است پیش از مرگش، مصرف داروهایش را خودش متوقف کرده باشد. بر اساس ادعای آلفردو کاهه، مهاجم پیشین تیم‌های ناپولی و بارسلونا ممکن است بعد از عمل جراحی مغزش دچار افسردگی شده باشد و همین باعث شده تا از مصرف داروهایش دست بکشد که این سرانجام به مرگش منجر شده است.

دکتر آلفردو کاهه که با یک شبکه رادیویی آرژانتین صحبت می‌کرد، گفت که به نظر او دلیل مرگ مارادونا، یک حمله قلبی ساده نبوده است. وی همچنین در یادآوری یکی از گفت‌وگوهایش با اسطوره فوتبال آرژانتین گفت که یک بار از مارادونا درباره خودکشی سوالی پرسیده بوده که او در جواب گفته بود «شاید روزی خودکشی کردم، نمی‌دانم».

پزشک پیشین مارادونا همچنین مدعی شد که مارادونا یک بار تلاش کرده بود با برخورد خودروی خود به یک اتوبوس خودکشی کند. او همچنین ادعا کرد در گفت‌وگویی که با ورونیکا اوخدا، نامزد سابق مارادونا داشته، ورونیکا به او گفته که دیه‌گو از زندگی سیر شده بود و نمی‌خواست بیشتر از این زنده بماند چون معتقد بود به هر آنچه که باید رسیده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم