آلگری پیشنهاد هدایت کالیاری را رد کرد/ سرمربی پیشین یوونتوس به سری A برنمی‌گردد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماسو جیولینی رئیس باشگاه کالیاری ایتالیا ادعا کرد که ماسیمو آلگری سرمربی پیشین یوونتوس فصل آینده سرمربی یکی دیگر از تیم‌های سری A نخواهد شد.

آلگری تابستان سال گذشته پس از کسب پنج اسکودتوی متوالی به همراه یوونتوس از این تیم کنار گذاشته شد و اکنون بیکار است. شایعاتی درباره احتمال رفتن او به لیگ برتر انگلیس شنیده می‌شود و رئیس باشگاه کالیاری هم به آنها دامن زد.

جیولینی درباره مقصد بعدی آلگری که در فاصله سال‌های 2008 تا 2010 هدایت کالیاری را برعهده داشت، به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من در پایان ماه ژانویه برای پیدا کردن سرمربی جدید و از روی دیوانگی با آلگری تماس گرفتم و به او پیشنهاد کار دادم هرچند که کاملاً می‌دانستم که غیرممکن است او سرمربی تیم‌مان شود. ماسیمیلیانو به من گفت که تیم بعدی‌اش یک تیم خارجی خواهد بود، اگرچه پیشنهاد هدایت کالیاری در صدمین سالگرد این باشگاه برای او جذاب بود. من حتی قبل از گرفتن آن تماس هم می‌دانستم بعید است آلگری بیاید.

 

در چند ماه اخیر از تیم‌هایی مانند آرسنال، منچستریونایتد، تاتنهام، پاری‌سن‌ژرمن، بایرن مونیخ و رئال مادرید به‌عنوان مشتری آلگری نام برده شده است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم