آغاز تمرینات گروهی ریوآوه از فردا

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی تیم فوتبال ریوآوه پرتغال، بازیکنان این تیم از فردا (دوشنبه) تمرین‌های گروهی خود را که به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود آغاز می‌کنند.

در بیانیه ریوآوه درباره آغاز تمرین‌های گروهی بازیکنان آمده است: بازیکنان روزانه تحت کنترل کادر پزشکی قرار دارند و دمای بدن آنها و تمامی موارد مشکوک مرتبط با بیماری ویروس کرونا مورد بررسی قرار می‌گیرد. 7 هفته دوره قرنطینه و دوری از محیط‌های اجتماعی به پایان رسید. ریوآوه با اقدام‌های پیشگیرانه توانست مانع شیوع ویروس کرونا شود و هیچ مورد مثبتی در این تیم ثبت نشد. اکنون با احتیاط بیشتری به روند عادی فعالیت‌ها باز می‌گردیم. با توجه به ابلاغیه دولت پرتغال مبنی بر آغاز رقابت‌های فوتبال از پایان ماه می بازگشت بازیکنان تیم ریوآوه به تمرین‌های گروهی اقدامی قابل توجیه است.

بر اساس این بیانیه، تمرین بازیکنان تیم ریوآوه در چند زمین تمرینی و به صورت گروه‌های چند نفره و با رعایت فاصله از دوشنبه هفته جاری برگزار خواهند شد. همچنین توپ، بطری‌های آب و سایر لوازم به صورت اختصاصی پس از ضد عفونی شدن در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرند.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم