آرسنال مدافع برزیلی لیل را خرید

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه آرسنال با انتشار بیانیه‌ای از خرید گابریل ماگالیائس مدافع برزیلی تیم فوتبال لیل با قراردادی به ارزش 25 میلیون پوند خبر داد.

این بازیکن 22 ساله پس از هموطنش ویلیان که در پایان فصل گذشته به عنوان بازیکن آزاد از چلسی به آرسنال پیوست، دومین بازیکنی است که تابستان امسال به توپچی‌ها ملحق می‌شود.

او روز گذشته وارد لندن شد و با پشت سرگذاشتن تست‌های پزشکی باشگاه آرسنال قراردادش را با این تیم امضا کرد. گابریل طبق پروتکل‌های پزشکی مربوط به مهار کرونا در انگلیس باید 14 روز در قرنطینه بماند و پس از آن می‌تواند میکل آرتتا و شاگردان او را در تمرینات فصل جدید همراهی کند.

آرتتا درباره بازیکن جدیدش گفت: ورود گابریل به آرسنال را خوشامد می‌گوییم. او قابلیت‌هایی زیادی دارد که قدرت ما را در خط دفاعی افزایش می‌دهد. او در تیم لیل نشان داد که چه مدافع مستحکمی است و ما بی‌صبرانه منتظر تماشا پیشرفت او در تیم‌مان هستیم.

 

در همین حال گزارش شده است که باشگاه آرسنال برای یک فصل دیگر دنی سبایوس هافبک دفاعی رئال مادرید را از این تیم قرض خواهد گرفت. او فصل گذشته هم به صورت قرضی برای آرسنال توپ زد و مدیران این باشگاه از عملکردش رضایت داشتند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم