آئوسیلیو: بارسلونا برای جذب لائوتارو باید بند فسخ او را فعال کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لائوتارو مارتینس که در فصل جاری درخشش خیره‌کننده‌ای در اینتر داشته و در 31 بازی موفق به ثمر رساندن 16 گل شده است، ممکن است در پایان فصل جاری راهی بارسلونا شود. این در حالی است که مسئولان این باشگاه کاتالونیایی این مهاجم آرژانتینی را گزینه خوبی برای جانشینی لوئیس سوارس 33 ساله می‌دانند.

در قرارداد مارتینس 22 ساله بند فسخ 111 میلیون یورویی وجود دارد که تنها به مدت چند هفته فرصت فعال شدن از جانب مشتریانش را داد و باشگاه مدنظر برای به خدمت گرفتن او باید این مبلغ را در یک قسط پرداخت کند.

پی‌یرو آئوسیلیو، مدیر ورزشی تیم فوتبال اینتر در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا»، درباره آینده حرفه‌ای مهاجم 22 ساله نراتزوری گفت: واقعیت درباره مارتینس این است که تنها یک راه برای به خدمت گرفتن لائوتارو جود دارد و آن پرداخت رقم بند فسخ اوست. همه از این بند فسخ قرارداد مطلع هستند و چیزی برای مخفی کردن وجود ندارد. این بند دشواری است چون زمان محدودی برای فعال شدنش وجود دارد.

وی افزود: اولین و مهمترین نکته این است که این بند در ماه جولای منقضی می‌شود، از این‌رو فرصت زیادی برای فعال کردن آن وجود ندارد. در حال حاضر این تنها راهی است که ممکن است فصل آینده لائوتارو را در اینتر نبینیم. درباره مارتینس با هر کسی مذاکره نمی‌کنیم چون روی او حساب بازکرده‌ایم و او بازیکنی ارزشمند برای باشگاه به حساب می‌آید. در ضمن فراموش نکنید که لائوتارو دو سال دیگر با اینتر قرارداد دارد. برنامه‌ای برای فروش بهترین بازیکنان‌مان نداریم و در مقابل به دنبال تقویت ترکیب تیم هستیم.

مدیر ورزشی تیم فوتبال اینتر خاطرنشان کرد: باشگاه‌های زیادی به خاطر لائوتارو با ما تماس گرفته‌اند که در بین آنها بارسلونا نسبت به جذب مارتینس مصمم‌تر است. رابطه دوستانه و صمیمی با آنها داریم. هیچ یک از این موارد را پنهان نمی‌کنم، همانطور که بارسلونا کاملاً می‌داند اهداف ما چیست. اینتر قصد فروش لائوتارو را ندارد و تنها راه جدایی او پرداخت رقم فسخ قراردادش است. فکر می‌کنم همه چیز را واضح توضیح دادم.

باشگاه‌هایی همچون منچستریونایتد و چلسی نیز وضعیت این مهاجم آرژانتینی را زیرنظر دارند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم