پیولی: آینده من فعلا در اولویت نیست/ فرصت داریم ثابت کنیم در سطح یوونتوس هستیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، استفانو پیولی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل یوونتوس در نیمه‌نهایی رقابت‌های جام حذفی ایتالیا از حضور در جمع 4 تیم برتر این جام به عنوان یک دستاورد نام برد.

 سرمربی تیم فوتبال میلان در این باره گفت: جام حذفی ایتالیا برای همه باشگاه های بزرگ  رقابت مهمی است. همه می‌خواهند در این تورنمنت، عملکرد خوبی داشته باشند. تاکنون با رسیدن به نیمه نهایی به دستاوردی خوبی رسیده‌ایم اما کافی نیست چون می‌خواهیم تا انتها پیش برویم. با وجود اینکه معمولا بازی‌های برگشت تعیین‌کننده  می‌شود  اما بازی رفت برای ما مهم است چون می‌خواهیم  با برتری به تورین برویم. باید با تمرکز و آماده بمانیم و از نظر فنی نسبت به بازی با اینتر بهتر کار کنیم.

او در ادامه افزود: شکست مقابل اینتر با توجه به شرایط بازی و عملکرد تیم سنگین بود اما بازیکنان مصمم هستند بلافاصله مقابل  تیم بزرگ دیگری چون یوونتوس واکنش نشان بدهند. باخت در دربی واقعا دردناک بود اما بازی با یوونتوس در زمان مناسبی فرا رسید.می‌توانیم  بلافاصله آن شکست را پشت سر بگذاریم.از کیفیت و توانایی لازم برای به دردسر انداختن یوونتوس برخوردار هستیم و می‌توانیم  پس از بازی مهمی مانند دربی در شرایط مناسبی برای یک دیدار مهم دیگر آماده شویم. مقابل بهترین تیم ایتالیا و یکی از بهترین‌های اروپا قرار می‌گیریم  و فرصت داریم ثابت کنیم  در سطح یوونتوس هستیم.نیمه اول بازی با اینتر، نشانه‌های مثبت زیادی داشت و متوجه شدیم  به معیارهای یک تیم سطح بالا و بسیار قدرتمند، نزدیک شده‌ایم. حالا فقط باید اعتماد به نفس خود را از دست ندهیم و به خودباوری برسیم.آینده من در میلان؟ علاقه‌ای به این موضوع ندارم. تا پایان فصل، بازی‌های زیادی مانده  و باید به اهداف درنظر گرفته شده برسیم. آینده من فعلا در اولویت نیست.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم