مورینیو:حالا تنها دارایی ما هواداران هستند/ این فصل دیگر روی «سون» حساب نمی‌کنم!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل راسنبال لایپزیگ در دور رفت مرحله یک‌هشتم‌نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا اعلام کرد بدون مهره‌های کلیدی تنها امیدش به هواداران باشگاه است.

 سرمربی تیم فوتبال تاتنهام اظهار داشت: روزنامه‌نگاران روش بسیار خوبی را برای نوشتن بیانیه مصدومیت سون پیدا کردند. اگر من می‌خواستم  آن بیانیه را بنویسم، چیز دیگری را  مورد اشاره قرار می‌دادم! طبق گفته خبرنگاران، سون را برای چند هفته از دست خواهیم داد. بدون سون باید با شیوه دیگری بازی کنیم. اگر من خیلی واضح پاسخ شما را ندهم، شما همچنان می‌خواهید تا همین سوال ها را بپرسید! مقایسه کردن را دوست ندارم. گاهی اوقات کارهای خوب و گاهی اوقات اعمال احمقانه‌ای را انجام می‌دهم.

 او در ادامه افزود: زمانی که من به این باشگاه آمدم در رتبه دوازدهم  قرار داشتیم. سپس ما پله پله شروع به بالا آمدن کردیم و در جدول صعود کردیم اما بلافاصله یکی از پله ها شکسته شد و ما در تلاش بودیم تا راهی پیدا کنیم. تلاش زیادی کردیم و به راه خود ادامه دادیم، سپس به رتبه یازدهم و پس از آن به رتبه چهارم رسیدیم؛ جایی که ما می خواستیم در آنجا قرار بگیریم اما شخصی به نام سون  از روند پلکانی ما دور شد و دچار مشکل شده‌ایم. اکنون 2  گزینه داریم: سقوط و تلف شدن یا ادامه روند صعودی. 

مورینیو در ادامه اظهار داشت: در رتبه چهارم قرار خواهیم گرفت و با هر آنچه  در اختیار داریم، می‌جنگیم. در حال حاضر ما بدون مهاجم، بدون بازار نقل و انتقالاتی و بدون هیچ بازیکنی هستیم و تنها یاور ما هواداران تاتنهام هستند. کمک هواداران تنها چیزی است که من خواهانش هستم زیرا دیگر نمی‌توانم از بازیکنان چیزی برای ارائه کردن بخواهم. همه چیز ما هواداران هستند.

او  در ادامه افزود: از نظر وجود گزینه برای جایگزین کردن، وضعیت از این بدتر نمی‌تواند باشد. این یک وضعیت بسیار بسیار واضحی است و هیچ کاری وجود ندارد که بتوانیم انجام دهیم. ما قصد داریم با بازیکنان  در دسترس، بازی کنیم. بازیکنان می‌خواهند همه چیز خود را فدا کنند.زمانی من این نگرانی را داشتم  روزی برسد که من هیچ گزینه‌ای برای حضور در خط حمله بر روی نیمکت نداشته باشم و حالا این اتفاق رخ داده است. در این فصل دیگر نمی‌خواهم سون را به حساب بیاورم. اگر او قرار باشد 2 یا  3  بازی انجام دهد، به این دلیل است که مسئول رسانه‌ای باشگاه ما بسیار خوشبین است اما من روی سون برای فصل جاری حساب نمی‌کنم.   تروی پاروت آمادگی لازم را ندارد و رایان سسنیون هم  مهاجم نیست.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم