لمپارد: مگوایر باید اخراج می‌شد/ نمی‌فهمم چرا داور صحنه را بازبینی نکرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانک لمپارد که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (دوشنبه) در چارچوب هفته بیست‌وششم لیگ برتر انگلیس در دیداری خانگی با نتیجه 2 بر صفر مغلوب منچستریونایتد شدن تا جایگاه چهارمی‌‌اش در جدول رده‌بندی این رقابت‌ها به خطر بیفتد، پس از این بازی گفت: جنگ تازه شروع شده است. اگر در جریان بازی‌ از موقعیت‌های‌مان استفاده نکنیم، نمی‌توانیم به پیروزی برسیم. وقتی بر زمان زیادی از بازی تسلط دارید، باید از موقعیت‌های خود استفاده کنید.

سرمربی تیم فوتبال چلسی همچنین درباره ضربه‌ای که مدافع انگلیسی‌ شیاطین سرخ در کنار زمین در شرایطی نامتعادل به میچی باتشوایی زد، اظهار داشت: مگوایر باید اخراج می‌شد. حرکت خطای او کاملاً واضح بود و اگر هری اخراج می‌شد، قطعاً روند بازی تغییر می‌کرد. تصمیم داور در آن صحنه اشتباه بود و با هر کسی  که من صحبت کردم، همه چنین نظری داشتند.

وی افزود: به نظرم با وجود فناوری کمک‌داور ویدئویی (VAR) گرفتن چنین تصمیمی خیلی سخت بود. تصمیماتی اینچنینی حیاتی است. اصلی‌ترین کاربرد VAR این است که داور صحنه مورد نظر را با زوایای مختلف بازبینی کند. نمی‌فهم که چرا داور حتی به مانتیور هم نگاه نکرد، این در حالی است که باید از آن استفاده می‌کرد.

لمپارد 41 ساله در پایان خاطرنشان کرد: روشی که ما بازی‌ها را می‌بازیم، دوست ندارم. ما مالکیت زیادی از توپ و میدان را در اختیار داریم، شوت‌های زیادی به سمت دروازه حریفان می‌زنیم اما نمی‌توانیم آنها را تبدیل به گل کنیم.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم