سرمربی اسپورتینگ: نمی‌دانم که آیا فرناندنس در جمع ما خواهد ماند یا خیر!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه منچستریونایتد همچنان امیدوار است تا پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانقالات زمستانی جاری بتواند برونو فرناندس را از اسپورتینگ لیسبون به خدمت بگیرد، بازیکنی که شب گذشته (دوشنبه) در هفته هجدهم لیگ برتر پرتغال، این تیم را در برتری یک بر صفر مقابل ماریتیمو همراهی کرد. سرمربی اسپورتینگ پس از این بازی از آینده حرفه‌ای این هافبک پرتغالی ابراز بی‌اطلاعی کرد.

سیلاس، سرمربی تیم فوتبال اسپورتینگ لیسبون پس از برتری تیمش مقابل ماریتیمو در پاسخ به این پرسش که «آیا این آخرین بازی فرناندس برای اسپورتینگ بود؟»، گفت: نمی‌توانم این را تأیید کنم. دوست دارم برونو در جمع ما بماند. در حال حاضر نمی‌دانم که آیا فرناندنس در اسپورتینگ خواهد ماند یا خیر، اما مایلم حداقل روی او تا پایان فصل حساب باز کنم.

وی افزود: فرناندس بازیکنی متفاوت است، او چیزهایی را در زمین می‌بیند که دیگران نمی‌بینند.هر تیمی که در پرتغال چنین بازیکنی را از دست بدهد، ضربه خواهد خورد، بنابراین اگر فرناندس از جمع ما جدا شود، باید راه‌حلی پیدا کنیم.

نشریه انگیسی «سان»، اخیراً خبر داد مذاکرات دو باشگاه هفته گذشته در حالی نیمه‌کاره ماند که منچستریونایتد حاضر نشد تن به درخواست 68 میلیون پوندی (80 میلیون یورویی) اسپورتینگ برای واگذاری فرناندس 25 ساله بدهد. باشگاه پرتغالی اما حالا حاضر شده رقم درخواستی خود را تا 60 میلیون پوند (71 میلیون یورو) کاهش دهد و همین باعث شده تا مذاکرات از سرگرفته شود.

منچستری‌ها پیش از این پیشنهادی 42.5 میلیون پوند بعلاوه 8.5 میلیون پوند به اسپورتینگ لیسبون برای به خدمت گرفتن این هافبک نفوذی ارائه داده بودند که مورد موافقت طرف مقابل قرار نگرفته بود. قرارداد فعلی این بازیکن با اسپورتینگ تا پایان ماه ژوئن 2023 اعتبار دارد.

فرناندس 25 ساله که در تابستان گذشته هم به شدت مورد توجه این باشگاه انگلیسی بود، این فصل در 28 بازی از رقابت‌های مختلف، آمار 15 گل‌زده و 14 پاس‌گل از خود بر جای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم