رپورتاژ خبری چیست؟

رپورتاژ خبری چیست + قیمت خرید؟

شما مقاله یا گزارش خبری را با لحنی بی طرفانه می نویسید ، خواه خودتان آن را نوشتید و چه خبرنگار ، مهم نیست ، پس آن مقاله را با هزینه در سایت های خبری محبوب منتشر می کنید و به طور غیر مستقیم محصول یا خدمات خود را منتشر می کنید. شما تبلیغ می کنید.

رپورتاژ آگهی چیست

در نگاه اول ، به نظر می رسد این مقاله یکی از پستهای منظم در آن سایت است؛ به نظر می رسد که توسط نویسندگان اصلی همین سایت نوشته شده است ، بنابراین احتمالاً مخاطبان در ابتدا نسبت به خواندن آن مقاومت کمتری نشان خواهند داد ، هرچند دیر یا زود آنها متوجه ماهیت تبلیغاتی آن خواهند شد ، اما با همان لحن بی طرفانه و معرفی به آنها معرفی می شوند. یک سایت خبری معتبر باعث می شود Google و مردم به شما اعتماد بیشتری کنند.

خرید رپورتاژ دانشگاهی

در رپورتاژهای دانشگاهی شما می توانید که متن با 500 کلمه و یک عکس به همراه سه تا چهار لینک فالو در یک سایت معتبر از دانشگاه های بزرگ جهان درج کنید این لینک ها به صورت دائمی بوده و بهترین نوع لینکسازی سال 2020 می باشد و شما فقط یک بار هزینه پرداخت می کنید که هزینه بسیار کمتری از دیگر سایت ها نیز است برای خرید و درج رپورتاژ در سایت های قدرتمند دانشگاهی اینجا کلیک کنید.

معمولاً در هر مقاله ، 3 تا 5 پیوند (بک لینک) به سایت ثبت سفارش گزارش می شود ، رباتهای Google از این بک لینک ها پیروی می کنند تا ببینند به کدام سایتی مراجعه کرده اند؟ آنها سپس برای آن صفحه یا سایت امتیاز مثبتی به شما می دهند ، رتبه ای که تأثیر شگرفی در رتبه بندی سایت شما خواهد گذاشت. ویژگی دیگر این است که لینک های گزارش دهنده دائمی هستند و هرگز حذف نمی شوند.

در حقیقت ، شما از اعتبار اجتماعی و Google (SEO) آن سایت ها استفاده می کنید و با این کار ، هر دو بیشتر شناخته می شوید و رتبه سایت خود را در گوگل افزایش می دهید. البته ، لطفا گزارش تبلیغات را با آگهی هایی که در گوشه سایت های خبری مشاهده می کنید اشتباه نگیرید!

چند نمونه از بهترین رپورتاژها برای افزایش رتبه سایت

  • رپورتاژ های خبری
  • رپورتاژ دانشگاهی
  • رپورتاژ وبلاگی

رپورتاژهای خبری در سایت های خبرگزاری درج می شوند که معمولا هزینه بالایی نیز دارند اما رپورتاژ های دانشگاهی در سایت های علمی درج می شوند که اعتبار بسیار بالا و هزینه کمتری نسبت به خبرگزاری ها دارن و رپورتاژهای وبلاگی نیز برای طبیعی شدن دیگر بک لینک ها در سیستم های وبلاگدهی معتبر و قدیمی ثبت می شوند.