ژاوی: بازگشت نیمار به بارسلونا؟ چرا که نه!/ سبک بازی لائوتارو را دوست دارم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیمار 28 ساله پس از سه سال جدایی از بارسلونا، بار دیگر بحث بازگشتش به نوکمپ مطرح شده است، موضوعی که اسطوره و هافبک پیشین این تیم از آن استقبال می‌کند. این بازیکن برزیلی در سال 2017  پس از چهار فصل حضور در بارسا در ازای پرداخت رقم فسخ 222 میلیون یورویی‌اش قراردادش توسط پاری‌سن‌ژرمن به این تیم فرانسوی پیوست، اما حالا گفته می‌شود خود او نیز همانند مدیران باشگاه بارسلونا خواهان بازگشت به این تیم است.   

ژاوی در تازه‌ترین اظهارنظر خود گفت: بازگشت نیمار به بارسلونا؟ چرا که نه! از لحاظ فوتبالی شکی به نیمار ندارم. من سابقه بازی و بودن کنار او در رختکن را دارم و باید بگویم که نیمار انسان فوق‌العاده‌ای است. او در بارسلونا بازیکنی حرفه‌ای بود. در کنار اینها مسئله اجتماعی و بروکراسی وجود دارد که نمی‌خواهم به آنها ورود کنم، اما نیمار در زمین فوتبال یکی از پنج بازیکن برتر جهان است.

سرمربی کنونی السد همچنین درباره دیگر بازیکنی که او را به بارسلونا نسبت می‌دهند و این فصل در اینتر خوش درخشیده، اظهار داشت: سبک بازی لائوتارو مارتینس را دوست دارم. کسی هست که سبک بازی او را دوست نداشته باشد؟  لائوتارو بازیکنی فوق‌العاده است که به تیم قدرت می‌دهد و از کمترین فضاها به خوبی استفاده می‌کند. بارسلونا در صورت علاقه‌مندی به یک بازیکن به خوبی عمل می‌کند.

ژاوی 40 ساله که بسیاری از هواداران بارسلونا او را گزینه بعدی سرمربیگری آبی‌واناری‌ها می‌دانند، تأکید کرد: نمی‌دانم که چرا مردم چنین دیدگاهی نسبت به من دارند، اما به این موضوع افتخار می‌کنم و دوستش دارم. حالا سعی کرده‌ام به سرمربیگری روی بیاورم و خودم را توانمند در این زمینه می‌بینم و رویای بازگشت به بارسلونا، خیالی است که در سر دارم. بارها گفته‌ام که بارسلونا خانه و زندگی من است.

اسطوره کاتالان‌ها خاطرنشان کرد: در حال حاضر به نوعی در دوره کارآموزی هستم و در قطر چیزهای زیادی به عنوان سرمربی می‌آموزم. بدیهی است که سرمربیگری بارسا کار دشواری است و شما به وضوح آن را می‌توانید ببینید. در واقع برای هدایت این تیم باید بسیار آماده باشید. امیدوارم روی بتوانم سرمربی بارسا شوم.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم