عذرخواهی« واکر» بابت میهمانی جنجالی و شکستن قرنطینه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهمانی نامتعارف کایل واکر، مدافع انگلیسی تیم فوتبال منچسترسیتی  در روزهای بحران کرونا، سروصدای زیادی به پا کرده است.

حالا او  می‌خواهد نشان دهد پشیمان شده  و می داند کار اشتباهی کرده است.به گزارش سان، کایل واکر با یک جریمه بزرگ مواجه خواهد شد. او توصیه‌های  نهادهای بهداشتی و درمانی را رعایت نکرده و فاصله گذاری اجتماعی را نادیده گرفته است. واکر در این باره گفت: باید از خانواده ام،‌ دوستانم و طرفداران باشگاه عذرخواهی کنم. من ناامیدشان کردم. در حال حاضر قهرمان‌هایی هستند که برای سلامت جامعه تلاش می‌کنند. مثل همه سعی کردم کمک کنم و فداکاری‌هایشان را ستایش کنم. آن‌ها  جان انسان‌ها را نجات می‌دهند. کاری من دقیقا در تضاد با چیزی است که باید در دوران قرنطینه انجام دهیم. بابت انتخاب‌های غلط  رسما عذرخواهی می‌کنم. یک فوتبالیست حرفه‌ای باید یک الگو باشد.

باشگاه منچسترسیتی هم بیانیه‌ای  به این مضمون  منتشر کرد: واقعا ناراحت هستیم. ما همه چیز را بررسی می‌کنیم  و پشیمانی و عذرخواهی واکر را هم در نظر می‌گیریم. روند بررسی این موضوع در داخل باشگاه ادامه پیدا می‌کند  و در روزهای آتی از نظر انضباطی به موضوع رسیدگی می‌شود.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم