تیاگو خطاب به مسئولان بوندس‌لیگا: واقع‌بین باشید و دست از دیوانه‌بازی بردارید!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که تمامی لیگ‌های معتبر اروپایی به دلیل شیوع ویروس کرونا بازی‌های خود را به حالت تعلیق درآورده‌اند، مسئولان فوتبال آلمان همچنان به برگزاری بازی‌های‌شان اصرار می‌ورزند و قرار است که بازی‌های هفته بیست‌وششم بوندس‌لیگا پشت درهای بسته انجام شود.

سری A ایتالیا و لالیگای اسپانیا اولین لیگ‌هایی بودند که لغو بازی‌های‌شان را اعلام کردند و پس از آنها لیگ‌های هلند، فرانسه و انگلیس هم همین راه را در پیش گرفتند. حتی یوفا نیز به لغو بازی‌های لیگ قهرمانان و لیگ اروپا رضایت داده است. اما ظاهراً مسئولان فوتبال آلمان معتقدند که بازی پشت درهای بسته خطری برای بازیکنان‌ و مربیان شاغل در این لیگ ندارد و همین موضوع خشم تیاگو آلکانتارا، هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ را برانگیخته به خصوص که او طی یک روز اخیر خبر ابتلای سه تن از بازیکنان لیگ‌های مطرح اروپا از جمله دانیله روگانی در یوونتوس، کالون هادسون اودوی در چلسی و مانولو گابیادینی در سامپدوریا را شنیده است.

تیاگو در صفحه شخصی خود در توئیتر خطاب به مسئولان فوتبال آلمان نوشت: این دیوانگی است. لطفاً دست از سپری کردن وقت‌تان به بطالت بردارید، به خودتان بیاید و واقع‌بین باشید. بیاید رو راست باشیم. در زندگی مسائل و اولویت‌های بسیاری مهمتری از هر ورزشی وجود دارد.

در حال حاضر به نظر نمی‌رسد که آلمانی‌ها برنامه‌ای برای لغو بازی‌های‌شان داشته باشند به ویژه که کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ از پیش رفتن برنامه تیمش برای سفر به برلین و مصاف با یونیون برلین در روز شنبه خبر داده است.

 

او گفت: درباره مسابقه فردا تصمیم بر این شده که بازی برگزار شود. بازی هفته آینده‌مان مقابل چلسی لغو شده و یوفا این موضوع را به اطلاع ما رسانده است، اما ما فردا بازی می‌کنیم.

بایرن مونیخ فردا بدون حضور تماشاگر مقابل یونیون برلین به میدان می‌رود و رومنیگه از هواداران تیمش خواست که از تجمع پشت درهای ورزشگاه خودداری کنند، کاری که هواداران پاری‌سن‌ژرمن پس از بازی اخیر تیم‌شان مقابل بوروسیا دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا انجام دادند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم