تِراِشتگن: دلم برای بازی کنار هم‌تیمی‌هایم تنگ شده است/ خیلی طرفدار رژیم گرفتن نیستم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مارک آندره تِراِشتگن که این روزها به مانند بسیاری از فوتبالیست‌های حرفه‌ای به خاطر ویروس کرونا در قرنطینه خانگی به سرمی‌برد، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «DAZN» درباره اینکه آیا اهل رژیم گرفتن است یا خیر، گفت: من خیلی طرفدار گرفتن رژیم نیستم و بیشتر سعی می‌کنم تا تعادل لازم را داشته باشم. همه می‌دانند که چه چیزی سالم است و چه چیزی سالم نیست.  غذاهای سالم، محصولات تازه هستند و محصولات تازه روی میز. ما هم سعی می‌کنیم تغزیه‌ای این‌چنینی داشته باشیم، با سبزیجات و میوه‌های زیاد، اما باید مراقب قند خون‌مان نیز باشیم. ما البته صد درصد هم نباید در این زمینه سخت‌گیری کنیم. ممنوعیت‌هایی وجود ندارد، اما ما بیشتر باید به سبک گیاه‌خواران غذا بخوریم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: بیشترین چیزی که دلم برایش تنگ شده است، بودن در زمین کنار هم‌تیمی‌هایم و بازی در کنار دوستان مقابل هواداران و رقابت در بالاترین سطح است. خیلی دشوار است که در مهمترین هفته‌های فصل خانه باشید و به ناچار به صورت انفرادی تمرین کنید تا در شرایط بدنی ایده‌آلی باشید. من توجه زیادی به نگه داشتن شرایط بدنی‌ام در شرایط ایده‌آل دارم، برای همین در حال حاضر خیلی با توپ کار نمی‌کنم. در واقع کارهای متفاوتی انجام می‌دهم و در حال حاضر با یک نرم‌افزار آمادگی جسمانی کار و سعی می‌کنم چالش‌هایی را که نرم‌افزار برایم به طور روزانه مشخص کرده است، انجام دهم.

دروازه‌بان بارسلونا همچنین درباره شرایط این روزهای زندگی که در نتیجه شیوع ویروس کرونا به وجود آمده است، اظهار داشت: در هر شرایطی باید مثبت به قضایا نگاه کنید و اینکه حالا در کنار خانواده خود هستید. به‌هرحال ما از بودن در خانه و از کنار هم بودن واقعاً لذت می‌بریم.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم