گزینه‌های مدنظر بارسلونا برای خط حمله؛ مهاجم دانمارکی در نزدیکی نوکمپ

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بارسلونا با دریافت مجوز از فدراسیون فوتبال اسپانیا به خاطر خانه‌نشینی طولانی‌مدت لوئیس سوارس و عثمان دمبله مبنی بر اضطراری بودن وضعیت این تیم کاتالونیایی، اکنون می‌تواند خارج از مهلت نقل و انتقالات اقدام به جذب یک مهاجم جدید کند.

نشریه اسپانیایی «آ اِس» چاپ مادرید در این رابطه گزارش داد کاندیداهای مدنظر بارسلونا برای خط حمله عبارتند از مارتین برایت‌وایت 28 ساله و دانمارکی از لگانس، آنخل رودریگس 32 ساله و اسپانیایی از ختافه، روخر مارتی 29 ساله و اسپانیایی از لوانته و لوکاس پرس 31 ساله و اسپانیایی از آلاوس.

«رادیو کاتالونیا» اما گزارش داد؛ مارتین برایت‌وایت در آستانه پیوستن به آبی‌واناری‌ها قرار دارد. بر اساس این گزارش، علی دورسون، مدیر برنامه‌های این مهاجم دانمارکی در حال حاضر در شهر بارسلونا به منظور مذاکره با مدیران باشگاه بارسلونا است. دورسون سابقه همکاری با باشگاه بارسلونا را دارد چون مدیر برنامه‌های فرنکی دیونگ، هافبک آبی‌واناری‌ها هم هست.

بارسلونا تنها 15 روز فرصت دارد تا مهاجمی جدید به خدمت بگیرد، هرچند مدیران این باشگاه قصد دارند هرچه سریعتر نسبت به این موضوع اقدام کنند تا مهاجمان جدیدشان را در بازی با ایبار در دسترس داشته باشند. به نظر می‌رسد شانس برایت‌وایت برای بارسلونایی شدن بیشتر از بقیه گزینه‌هاست، اما لگانس برای موافقت با جدایی این مهاجم 28 ساله رقم 20 میلیون یورویی فسخ قراردادش را طلب خواهد کرد.

لوئیس سوارس 32 ساله که در اواخر دی‌ ماه زانوی راست خود را به تیغ جراحان سپرد تا صدمه وارده به مینیسک خارجی زانویش برطرف شود، ممکن است پیش از پایان فصل به میادین بازگردد، این در حالی است که عثمان دمبله هم که اخیراً از ناحیه همسترینگ مصدوم شد، 6 ماه خانه‌نشین خواهد بود. با این شرایط کیکه ستیِن در حال حاضر در خط حمله تنها لیونل مسی، آنتوان گریزمان و آنسو فاتی را در اختیار دارد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم