کونته: کالیاری تیمی قدرتمند و سازمان‌یافته است/ در وضعیت اورژانسی هستیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته در آستانه دیدار خانگی بعدازظهر فردا (یکشنبه) تیمش مقابل کالیاری در چارچوب هفته بیست‌ویکم سری A ایتالیا با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: ما با تیم خیلی خوبی مصاف خواهیم کرد که این حرف مرا جایگاه این تیم (هفتم جدول) و بازیکنانی که در اختیار دارد، تأیید می‌کند. کالیاری تیمی قدرتمند و سازمان‌یافته است که خیلی عالی بازی می‌کند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: همیشه گفته‌ام که وقتی بازیکنی جدا می‌شود، باید جانشین او جذب و تعادل در تیم حفظ شود. لازارو قرضی رفت و ویکتور موزس به طور قرضی به جمع ما اضافه شد. مصدومیت‌هایی که برای آساموا به وجود آمد، ما را به این واداشت تا روی جذب بازیکن باتجربه‌ای همچون اشلی یانگ تمرکز کنیم. ما می‌خواهیم در آینده‌ای نزدیک تجربه را به تیم تزریق کنیم. ما به دنبال تقویت تیم هستیم. موزس و یانگ فردا بازی نخواهند کرد و زمان خواهد برد تا از آنها استفاده کنیم.

کونته افزود: ما برای بازی فردا در وضعیت اورژانسی هستیم، چون تنها سه هافبک در اختیار داریم. والنتینو لازارو (قرضی راهی نیوکاسل شد) از جمع ما جدا شد و کاندروا محروم است. باید فوراً در این خصوص تصمیم‌گیری کنیم.

سرمربی اینتر صحبت‌هایش را این‌طور به پایان برد: ما باید تنها به رشد و پیشرفت تیمی خود نگاه کنیم و نباید توجهی به تیم‌های دیگر داشته باشیم. ما باید با همین شور و اشتیاق به کارمان ادامه دهیم.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم