کونته خشمگین، بدون صحبت با رسانه‌ها سن‌سیرو را ترک کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه کوریره دلواسپورت، آنتونیو کونته، سرمربی تیم فوتبال اینتر پس از تساوی خانگی یک – یک عصر امروز (یکشنبه) مقابل کالیاری حاضر نشد در نشست خبری شرکت کند و به سؤالات خبرنگارانی که منتظر او بودند، پاسخ دهد.

طبق گزارش خبرگزاری کوریره کونته ظاهراً از اتفاقات جنجالی دقایق پایانی بازی از جمله اخراج لائوتارو مارتینس عصبانی بوده و در پایان مسابقه هم از داور بازی مانجانیلو در مورد دلیل اخراج مهاجم آرژانتینی نراتزوری توضیح خواسته است.

مارتینس پس از دریافت کارت زرد از داور به خاطر انجام یک خطا به شدت به او اعتراض و از الفاظی استفاده کرد که داور را مجاب کرد کارت قرمز را از جیب خود درآورد.

لائوتارو مارتینس پس از اخراج از زمین بازی به دیواره شیشه‌ای راه‌پله‌های تونل ورزشگاه سن‌سیرو مشت و لگد زد و ریسک افزایش تعداد جلسات محرومیتش را به جان خرید. این در حالی است که اینتر دو هفته دیگر (20 بهمن) باید در دربی میلان به میدان برود.

 

در پایان بازی داور پس از به صدا درآوردن سوتش، فوراً در حالی که بازیکنان اینتر و کونته او را احاطه کرده بودند به رختکن رفت که در میان آنها لحن صحبت کونته و چند بازیکن از جمله برنی، دآمبروسیو و رانوکیا تندتر بوده است.

ظاهراً نه تنها کونته بلکه هیچ‌کدام از دیگر بازیکنان اینتر با رسانه‌ها صحبت نکردند و تنها دروازه‌بان تیم سمیر هاندانوویچ به خاطر تعهدات تجاری باشگاه به شبکه‌های تلویزیونی گفت‌وگویی با آنها داشته است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم