واکنش جالب فرزند مارادونا به مقایسه مسی با پدرش و رونالدو

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو سیناگرا، فرزند دیه‌گو مارادونا به مقایسه‌هایی که در آستانه مصاف بارسلونا و ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا میان پدر او و لیونل مسی صورت می‌گیرد پاسخ داد.

تیم‌های فوتبال بارسلونا و ناپولی امشب (سه‌شنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سن‌پائولو به مصاف هم می‌روند، ورزشگاهی که در دهه 80 جولانگاه دیه‌گو مارادونا بود. به همین دلیل این بازی بهانه‌ای برای از سر گرفته شدن مقایسه‌ها میان لیونل مسی و مارادونا و انتخاب یکی از آنها به عنوان بهترین بازیکن تاریخ بوده است.

دیه‌گو سیناگرا با اعتراف به این که اگر امکانش را داشت مسی را برای تیم ناپولی به خدمت می‌گرفت، گفت: مسی یک پدیده است. مقایسه او با رونالدو؟ رونالدو بازیکن بزرگی است و خیلی خوب بازی می‌کند اما من جایی که مسی را با رونالدو مقایسه کنند نمی‌مانم.

فرزند مارادونا درباره مقایسه پدرش با لیونل مسی هم گفت: مسی بازیکنی به مراتب بهتر از رونالدو است اما او را نمی‌شود با مارادونا مقایسه کرد، چون نمی‌شود یک موجود زمینی را با یک موجود فرازمینی مقایسه کرد. در ناپل مرد پیر من خدای فوتبال است. آنهایی که از مسی انتقاد می‌کنند، هیچ چیزی از فوتبال نمی‌فهمدند. همیشه این را به رسانه‌های آرژانتینی که از عملکرد مسی در تیم ملی انتقاد می‌کنند، می‌گویم. گاهی اوقات بیش از اندازه از روی فشار می‌‌آورند. من همیشه گفته‌ام و این بار هم می‌گویم که تنها بازیکنی که به تنهایی جام جهانی را برد پدر من بود و سایرین فقط به او کمک کردند. در سال‌های اخیر اما واقعیت این است که به مسی چنین کمکی نشد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم