نیمار به یک شرط قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن را تمدید می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیمار که تابستان گذشته شایعه جدایی‌اش از پاری‌سن‌ژرمن و بحث بازگشتش به بارسلونا مطرح بود و حتی مذاکراتی هم بدین منظور بین مسئولان دو باشگاه برگزار شد، در صورتی که رقم درخواستی‌اش برای تمدید قرارداد مورد موافقت قرار بگیرد، در این تیم فرانسوی خواهد ماند.

بر اساس گزارش نشریه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا، در صورتی که پاری‌سن‌ژرمن دستمزد نیمار را به 600 هزار پوند در هفته برساند، این ستاره برزیلی حاضر به تمدید قراردادش با این باشگاه است. این مهاجم 28 ساله که با کیلیان امباپه زوج خطرناکی را در خط حمله پاری‌سن‌ژرمن شکل داده، این فصل با وجود مصدومیت‌هایی که داشته در 19 بازی، آمار 16 گل‌زده و 10 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

قرارداد کنونی نیمار با پاری‌سن‌ژرمن تا پایان ماه ژوئن 2022 اعتبار دارد و در صورتی که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن بتواند قرارداد او را تمدید کند، این خبر خیلی خوبی می‌تواند برای هواداران این تیم باشد که مدتی هم با او رابطه خوبی نداشتند.

مهاجم پیشین سانتوس، بین سال‌های 2013 تا 2017 در بارسلونا عضویت داشت و در سال 2017 در ازای پرداخت شدن رقم 222 میلیون یورویی بند فسخ قراردادش توسط پاری‌سن‌ژرمن به این تیم فرانسوی ملحق شد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم