سِتین: با اشتباهات‌مان مسبب پیروزی والنسیا شدیم/ ایراد از فلسفه بازی ما نیست

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیکه سِتین، سرمربی بارسلونا پس از تجربه اولین شکستش با این تیم که شنبه شب با نتیجه 2 بر صفر در خانه والنسیا رقم خورد، به خبرنگاران گفت: واقعیت این است که ما خوب بازی نکردیم. به هیچ وجه خوب نبودیم به خصوص در نیمه اول. ما راهی برای رسیدن به دروازه حریف پیدا نکردیم و در اجرای بخشی از برنامه بازی‌مان ناکام بودیم. مرتکب اشتباهاتی هم شدیم که والنسیا از آنها بهره برد.

این اولین باخت ستین 61 ساله در سه بازی‌ اولش به‌عنوان جانشین ارنستو والورده بود. وی افزود: مشکل تیم ما از فلسفه بازی‌‌اش نیست. بازیکنان ما متعهدانه بازی کردند، اما عملکردشان خوب نبود. در حقیقت این والنسیا بود که بازی سطح بالاتری ارائه کرد و این به ضرر ما تمام شد. اشتباهی که کردیم این بود که کلی پاس بی‌هدف به هم می‌دادیم تا فقط پاس داده باشیم در حالی که حملات‌مان عمق کافی و پتانسیل ضربه زدن به حریف را نداشتند.

ستین درباره برنامه‌هایش برای بازی‌های بعدی بارسلونا هم عنوان کرد: همه چیز باید مرتب و در مسیر درستش انجام شود. با دقت اتفاقاتی را که در این بازی رخ داد، تحلیل می‌کنیم و دنبال راه حل مناسب برای رفع مشکلات‌مان خواهیم بود.

 

یکی از بازیکنانی که بدترین عملکرد را در ترکیب بارسلونا داشت، فرنکی دیونگ بود که یکی از ضعیف‌ترین بازی‌هایش از زمان پیوستن به آبی‌و‌اناری‌ها را انجام داد. سرمربی سابق رئال بتیس درباره هافبک هلندی تیمش اظهار داشت: در اکثر اوقات چنین اتفاقاتی حاصل عدم وجود درک متقابل میان بازیکنان است. دیونگ کلی بازی‌های خوب انجام داده و بازیکن بزرگی است. او کارش را خوب انجام داده است و ما نیاز داریم که دیگر بازیکنان‌مان هم همین کار را انجام دهند. دیونگ به زمان نیاز دارد تا به درک متقابل با هم‌تیمی‌هایش دست پیدا کند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم