زیدان: نقطه قوت ما خط دفاعی نفوذناپذیرمان است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان که تیم تحت هدایتش شب گذشته (چهارشنبه) با برتری قاطعانه 4 بر صفر در خانه رئال ساراگوسا به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی اسپانیا راه یافت، پس از این بازی گفت: ما در حال حاضر عالی بازی می‌کنیم و می‌خواهیم به این روند ادامه دهیم. هر بازی برای ما یک آزمون به شمار می‌رود. ما گل زودهنگامی به ثمر رساندیم و پس از آن بود که بازی از هر جهت برای ما به خوبی پیش رفت.

وی افزود: ما در دفاع خوب عمل کردیم و بار دیگر دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم و در کنارش چهار گل به ثمر رساندیم که انجام این کارها در کنار هم کار دشواری است. تیم‌های خوبی در مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل‌ری هستند و بابت صعود به مرحله بعد خوشحالیم. از عملکردمان راضی هستیم، اما می‌دانیم راه طولانی برای رسیدن به فینال این رقابت‌ها در پیش داریم.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید همچنین درباره شکست‌ناپذیری تیمش در 20 بازی اخیر گفت: ما یکبار دیگر دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم که انجام این کار در زمین ساراگوسا کار دشواری است. یکی از نقاط قوت ما خط دفاعی نفوذناپذیرمان است. از ما بابت گل نزدن انتقاد می‌شود، اما در این دیدار چهار گل زدیم. واقعاً از عملکرد لوکاس وازکس، کریم بنزما و وینیسیوس جونیور راضی هستم.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم