زیدان: تا پایان فصل از بیل بیشتر استفاده خواهیم کرد/ واقعاً ایسکو را دوست دارم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین الدین زیدان پس از برتری 4 بر یک تیمش مقابل اوساسونا در هفته بیست‌وسوم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) از قدرت بازیکنانش تمجید کرد.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در این باره گفت: با قدرت وارد میدان شدیم، اما آنها هم خوب شروع کردند و  از یک ضربه شروع مجدد به گل رسیدند. ما در این مسابقه به برنامه‌های خود پایبند ماندیم، با اعتمادبه‌نفس بازی کردیم و بعد از گل تساوی همه چیز عوض شد. کاری که ما انجام دادیم، راحت نبود. هنوز چیزی نبرده‌ایم، اما سه امتیاز مهمی را کسب کردیم.

وی در ادامه افزود: باید در زمین‌های سخت امتیازات را جمع کنیم، چون اینجا کسب پیروزی آسان نیست. از آن بازی‌هایی بود که کل تیم  سخت تلاش  کردند و شایسته این پیروزی بودیم.

زیدان با تمجید از هافبک اسپانیایی تیمش اظهار داشت: نمی‌دانم این بهترین نمایش ایسکو  بود یا نه، اما او به طور کلی عالی است. حرکت ایسکو بین خطوط برای حفظ مالکیت توپ مهم است. مثل سایر بازیکنان، عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و به خاطر گلی که به ثمر رساند، خوشحالم. ایسکو بازیکن مهمی است و از لحاظ تکنیکی و فنی حضورش در زمین کلیدی به نظر می‌رسد. واقعاً دوستش دارم و امروز بازی بسیار خوبی داشت.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید درباره بیل نیز خاطر نشان کرد: از عملکرد گرت راضی هستم و در حمله و دفاع تمام تلاشش را کرد. او تعویض شد، چون در آن لحظات کمی از لحاظ جسمانی اُفت کرده بود. قبل از اتمام فصل او چیزهای زیادی به ما اضافه خواهد کرد و ما هم از این بازیکن استفاده خواهیم کرد. امروز زمان مناسبی برای استفاده از ازار نبود. این هفته باید ببینیم چه خواهد شد. این هفته فرصت استراحت و تمرین بیشتری داریم. ازار به چنین چیزی نیاز داشت و امیدوارم هفته آینده او را در میدان ببینیم.

 

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم