اولویت منچستریونایتد؛ خرید کولیبالی از ناپولی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «دیلی‌استار» خبر داد باشگاه منچستریونایتد قصد دارد در تابستان آینده پروژه به خدمت گرفتن کالیدو کولیبالی را دوباره استارت بزند، این در حالی است که آنها در تابستان اخیر هم در پی جذب این مدافع سنگالی از ناپولی بودند اما در نهایت تلاش‌شان نتیجه نداد.

طبق این گزارش، کولیبالی 28 ساله در صدر فهرست تابستانی منچستریونایتد قرار دارد و این مدافع 28 ساله که بارها بحث پیوستنش به شیاطین سرخ مطرح بوده، جزو اولویت‌های اولگنار سولسشایر برای تقویت خط دفاعی تیمش به شمار می‌رود و او را زوج مناسبی برای هری مگوایر در قلب خط دفاعی منچستر می‌بیند.

کولیبالی که در سال 2014 در ازای 6.5 میلیون پوند از خنک بلژیک به آبی‌پوشان ناپل پیوست، فصل گذشته عملکرد خوبش در این تیم ایتالیایی همراه با کسب عنوان بهترین مدافع سری A در فصل 19-2018 شد. او پیش از این مورد توجه باشگاه رئال مادرید هم قرار داشت.

این مدافع سنگالی که تا پایان ماه ژوئن 2023 تحت‌ قرارداد ناپولی است، ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات 75 میلیون یورو تخمین زده شده است اما انتظار می‌رود انتقال احتمالی وی در ازای رقمی بیشتر از این عملی شود.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم