انتقال ویویانو به اینتر منتفی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیربرنامه‌های امیلیانو ویویانو اعلام کرد که این دروازه‌بان کهنه‌کار راهی اینتر نخواهد شد، چرا که مدیران این باشگاه ترجیح می‌دهند تا زمان بازگشت سمیر هندانوویچ به دروازه‌بان دوم خود دانیله پادلی اعتماد کنند.

پس از شکستن انگشت دست هندانوویچ، پادلی جای او را در ترکیب اصلی اینتر گرفته اما ارتکاب یکسری اشتباهات بزرگ از سوی او در بازی‌های اخیر میلان از جمله دربی میلان و پس از آن باخت خانگی مقابل ناپولی در دور رفت از مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا، مدیران اینتر را مجاب کرده بود که برای پر کردن خلاء هندانوویچ مصدوم یک دروازه‌بان جدید به خدمت بگیرد. به این ترتیب آنها دروازه‌بان سابق خود ویویانو را که بازیکن آزاد بود مدنظر گرفتند و او حتی چند جلسه نیز با این تیم تمرین کرد.

گویا کوتاه بودن مدت زمان لازم برای ریکاوری هندانوویچ، باشگاه اینتر را از جذب دروازه‌بان جدید منصرف کرده و آنها در نهایت ترجیح داده‌اند که به گزینه‌های موجود از جمله پادلی، توماسو برنی و فیلیپ استانکوویچ، دروازه‌بان تیم جوانان باشگاه اعتماد کنند.

کلودیو ویگورلی، مدیربرنامه‌های ویویانو به سایت توتومرکاتو گفت: توافقی که ما با اینتر انجام دادیم از همان ابتدا کاملاً روشن بود. هیچکسی به ما وعده‌ای نداده بود. اینتر با مصدومیت هندانوویچ مشکلاتی داشت اما آنها بعد از ارزیابی دقیق شرایط تصمیم گرفتند که با دروازه‌بان‌های فعلی‌شان به کار خود ادامه دهند. ویویانو هم به تمریناتش ادامه می‌دهد و منتظر چالش بعدی می‌ماند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم