آغاز مذاکرات تاتنهام و رئال مادرید برسر انتقال بیل

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو امیدوار است که بتواتد تا پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی جاری (تا تاریخ 31 ژانویه) گرث بیل را به ترکیب تاتنهام اضافه کند، این در حالی است که او پس از تساوی یک-یک شب گذشته (شنبه) تیمش مقابل ساوتهمپتون در دور چهارم جام حذفی انگلیس از وضعیت موجود در تیمش در این بازه زمانی از نقل‌وانتقالات و احتمالی جدایی کریستین اریکسن ابراز نگرانی کرد.

نشریه «دیلی‌ اکسپرس» گزارش داد، نمایندگان باشگاه تاتنهام با همتایان خود در باشگاه رئال مادرید در حال مذاکره برسر انتقال گرث بیل به جمع اسپرز در همین ماه ژانویه هستند. بر اساس این گزارش طرفین در حال مذاکره برسر عملی شدن انتقال قطعی این بازیکن هستند اما دستمزد هفتگی 650 هزار پوند در هفته این بال ولزی مانع اصلی برای عملی شدن این انتقال است.

برنامه تلویزیونی «ال‌چرینگیتو» اسپانیا هم اخیراً مدعی شده بود باشگاه تاتنهام پروژه بازگرداندن گرث بیل را کلید زده اما نمی‌خواهد پیشنهادی بیشتر از 30 میلیون یورو برای جذب این بازیکن به رئال مادرید پرداخت کند. پیش از این گفته شده بود که بیل قصد دارد تا پایان قراردادش در رئال مادرید بماند و در سال 2022 به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شود.

بیل 30 ساله که در سال 2013 با قراردادی 6 ساله به ارزش 100 میلیون یورو (85.3 میلیون پوند) از تاتنهام به جمع سفیدپوشان مادریدی پیوست، عملکردش در این تیم پر فراز و نشیب بوده است، هرچند نباید نقش مصدومیت‌ها را هم در این بین نادیده گرفت. مصدومیت‌های بیش از حد این مهاجم ولزی باعث شده تا او نتواند بازی‌های خوب گذشته خود را تکرار کند.

گرث بیل که قیمتش در بازار نقل‌وانتقالات  به 40 میلیون یورو کاهش پیدا کرده، تاکنون در 246 بازی برای رئال مادرید به میدان رفته و 105 گل نیز برای این تیم به ثمر رسانده است. او این فصل هم در 15 بازی از رقابت‌های مختلف برای رئالی‌ها به میدان رفته و آمار 3 گل‌زده و 2 پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم