گالاتاسرای مشتری بالوتلی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه گاتزتا دلواسپورت نوشته است که احتمال دارد ماریو بالوتلی، مهاجم تیم فوتبال برشا در پایان فصل جاری این تیم را به مقصد ترکیه ترک کند، چرا که مدیر برنامه‌های او مینو رایولا با تیم گالاتاسرای وارد مذاکره شده است.

بالوتلی تابستان سال گذشته پس از بازی در تیم‌های نیس و مارسی فرانسه به کشورش برگشت، اما باز هم آن‌طور که انتظار می‌رفت نتوانست گلزنی کند و با این وجود رایولا برای عقد قراردادی دو ساله میان مهاجم سابق تیم‌های اینتر و میلان با زردوقرمزپوشان استانبول دست به کار شده است.

عملکرد ضعیف بالوتلی در خط حمله یکی از دلایل قرار گرفتن برشا در پایین جدول پس از انجام 26 بازی در سری A بوده است. او در 19 بازی‌اش برای برشا از زمان بازگشت به ایتالیا، تنها پنج گل زده است و تیمش را در سراشیبی سقوط به سری B‌ می‌بیند. به همین دلیل احتمال اینکه این بازیکن 29 ساله به دوران حضورش در کالچو پایان دهد وجود دارد.

 

با همه ناکامی‌های چند سال اخیر بالوتلی، گالاتاسرای به جذب او تمایل فراوانی دارد. طبق گزارش گاتزتا، گالاتاسرای می‌خواهد با سوپرماریو قراردادی دو ساله ببندد که امکان تمدید آن برای سال سوم هم وجود دارد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم