کوتینیو: دوران خیلی خوبی را سپری می‌کنم/ تمرینات بایرن مونیخ بسیار پرفشار بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فیلیپه کوتینیو که پس از یک فصل قرضی موفق در بایرن مونیخ و کمک به این تیم برای کسب سه‌گانه قهرمانی آلمان و اروپا، در این تابستان به بارسلونا بازگشت، در اردوی تیم ملی فوتبال برزیل به خبرنگاران گفت: من دوران خیلی خوبی را سپری می‌کنم. در چند فصل اخیر به دستاوردهای زیادی از لحاظ انفرادی و تیمی رسیده‌ام که این مهمترین چیز است. من با اشتیاق فراوان و با این دید که همه چیز برایم خوب پیش برود به اسپانیا بازگشتم و می‌خواهم در تیم ملی برزیل هم اوضاع همینطور باشد. هر فرصتی که به من دست دهد، می‌خواهم بازی کنم و بهترین بازی‌هایم را برای تیم به نمایش بگذارم.

وی افزود: در بایرن مونیخ چیزهای زیادی در تمرینات یاد گرفتم، چون آنها تمرینات بسیار پرفشاری انجام می‌دهند. اثر طبیعی این تمرینات هم تکامل وضعیت فیزیکی است که من واقعاً به لحاظ فیزیکی آماده بودم چون واقعاً سخت تلاش می‌کردم. طرز فکری من هم اینچنین شده بود اما حالا برای موفق بودن باید خودم را سه یا چهار برابر بیشتر وقف کنم.

کوتینیوی 28 ساله که در ماه ژانویه 2018 در ازای 167 میلیون یورو از لیورپول جدا و به بارسلونا پیوست، در مدت 18 ماه حضورش در جمع کاتالان‌ها نتوانست عملکرد درخشانش در لیورپول را تکرار کند و در تابستان 2019 با قرارداد قرضی یک ساله با بند خرید 120 میلیون یورویی به بایرن مونیخ ملحق شد.

بایرن مونیخ در نهایت بند قطعی کردن قرارداد کوتینیو که در فصل اخیر آمار 11 گل زده و 9 پاس گل را از خود برجای گذاشت، فعال نکرد و این بازیکن به نوکمپ بازگشت. باشگاه‌هایی همچون چلسی، منچستریونایتد، آرسنال و تاتنهام هم اخیراً وضعیت این هافبک برزیلی را زیرنظر داشتند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم