کمک رونالدو به بیماران کرونایی شایعه‌ بود!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت اینترنتی نشریه دیلی‌استار انگلیس خبر نشریه مارکای اسپانیا درباره تبدیل شعبات هتل‌های زنجیره‌ای کریستیانو رونالدو در پرتغال به بیمارستان را تکذیب کرد.

مارکا صبح امروز (یکشنبه) مدعی شده بود که رونالدو شعبه‌های هتل‌های تحت مالکیتش در پرتغال را به بیمارستان تبدیل و با هزینه خودش گروهی از پزشکان و پرستاران را برای فعالیت در آنجا استخدام می‌کند تا به صورت رایگان به افرادی که به کرونا مبتلا شده‌اند خدمات درمانی ارائه کنند.

انتشار این خبر بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی و شبکه‌ها اجتماعی داشت و خیلی‌ها به تمجید از ستاره پرتغالی بانوی پیر پرداختند.

خیلی طول نکشید که این خبر از روی خروجی سایت اینترنتی نشریه مارکا برداشته شد اما در همین مدت کوتاه هم چندین رسانه‌ دیگر این خبر را به نقل از مارکا بازنشر کردند. طبق اعلام دیلی‌استار، ظاهراً این خبر یک شایعه بی‌اساس بوده و مشخص نیست که اولین بار توسط چه کسی مطرح شده است.

 

رونالدو در حال حاضر در زادگاه خودش در مادیرای پرتغال قرنطینه است و اخیراً هم در حمایت از بیماران مبتلا به کرونا از جمله هم‌تیمی‌اش دانیله روگانی پیامی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم