کمک دوباره و 200 هزار یورویی پاری‌سن‌ژرمن برای مبارزه با کرونا

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به تازگی اقدام به فروش آنلاین پیراهن ویژه خود که روی آن واژه فرانسوی با معنی «همه با هم» چاپ شده بود به منظور مبارزه با ویروس کرونا (کووید 19) کرده بود. 

این باشگاه اعلام کرد از فروش این پیراهن‌ها رقمی بیش از 200 هزار یورو به دست آورده است. این باشگاه فرانسوی که رقم 200 هزار یورو از فروش این پیراهن‌ها را هدف‌گذاری کرده بود، قرار است عواید حاصل از این اقدام تحسین‌برانگیر خود را به متخصصان مراقبت‌های بهداشتی اهدا کند که در صف اول مبارزه با ویروس کرونا در فرانسه هستند.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پیش از این هم مبلغ 100 هزار یورو به یک موسسه خیریه در فرانسه در جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا و این بحران جهانی اهدا کرده بود. این مبلغ به کودکان، افراد مسن و افراد بی‌خانمانی تعلیق گرفت که از ویروس کرونا لطمه خورده‌اند. همچنین از این مبلغ در جهت حمایت از پزشکان شاغل در این زمینه و کمک به آموزش داوطلبان استفاده خواهد شد.

فرانسه در حال حاضر در رده پنجم دارندگان بیشترین مبتلایان به ویروس کرونا در سطح جهان است و تاکنون بیش از 1300 نفر در این کشور اروپایی جان خود را از دست داده‌اند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم