کمپ تیم ملی فوتبال ایتالیا به بیمارستان تبدیل شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با وجود تعطیلی تمامی مسابقات فوتبال و همه بازی‌های ملی تا اطلاع ثانوی، زمین تمرینی «کوورچانو» تیم فوتبال ایتالیا تعطیل نشده چرا که قرار است از این مجتمع ورزشی به عنوان محلی برای نگهداری بیماران مبتلا به کرونا در شهر فلورانس استفاده شود.

کوورچانو علاو بر محل تمرین ملی‌پوشان فوتبال ایتالیا در رده‌های سنی مختلف، مکان برگزاری کلاس‌های مربیگری فوتبال این کشور نیز هست اما اکنون از این زمین تمرینی به عنوان یک بیمارستان استفاده می‌شود.

با توجه به شیوع افسارگسیخته کرونا در ایتالیا و کمبود تجهیرات پزشکی و تخت در بیمارستان‌های این کشور، بسیاری از ساختمان‌های دولتی این کشور تغییر کاربری داده و به بیمارستان تبدیل شده‌اند تا از فشار موجود روی بیمارستان‌ها مملو از بیمار کاسته شود.

 

طبق گزارش نشریه مساجرو ایتالیا، زمین تمرینی کوورچانو از دو روز دیگر آماده پذیرش 54 بیمار خواهد بود. این مرکز تمرینی 54 اتاق دارد که گویا قرار است از آنها به عنوان محل نگهداری آن دسته از بیمارانی استفاده شود که از حالت وخیم و بخش مراقبت‌های ویژه خارج شده‌اند اما هنوز نیاز به مراقبت دارند یا باید در قرنطینه باقی بمانند تا زمانی که تست کرونای آنها منفی اعلام شود. این افراد، کسانی خواهند بود که به هر دلیلی امکان قرنطینه شدن در منازل خود را ندارند.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم