ژاوی: تنها لیونل مسی بالاتر از رونالدینیو است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژاوی هرناندس که سابقه بازی در کنار بازیکنان بزرگی همچون لیونل مسی و رونالدینیو را در بارسلونا دارد، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «گلوبو اسپورت» برزیل در تمجید از اسطوره فوتبال این کشور عنوان کرد: رونالدینیو در سطح بهترین بازیکنان جهان است، شاید تنها چیزی که او کم داشت، ثبات بود. شاید رونالدینیو در اوج دوران حرفه‌ای خودش ثبات لازم را نداشت. از دید من تنها لیونل مسی بالاتر از رونالدینیو است و دلیلش هم ثباتی است که لئو در سال‌های گذشته داشته است.

سرمربی کنونی السد قطر و اسطوره باشگاه بارسلونا اظهار داشت: مسی بهترین بازیکن تاریخ است، اما رونالدینیو هم در جمع بهترین بازیکنان تمامی ادوار تاریخ فوتبال قرار دارد و سایرین پشت‌سر این دو هستند. رونالدینیو در کنار رونالدو نازاریو، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در جمع بهترین بازیکنان تاریخ است.

وی اخیراً در گفت‌وگو با روزنامه «وانگاردیا» چاپ کاتالونیا درباره احتمال سرمربیگری‌اش در تیم سابق خود گفته بود: برایم روشن است که می‌خواهم به بارسلونا بازگردم و از این بابت هیجان‌زده هستم. حالا که خودم را در پست سرمربیگری دیده‌ام، فکر می‌کنم می‌توانم چیزهایی به بازیکنان اضافه کنم.

ژاوی ادامه داده بود: در مذاکراتی که اخیراً با مسئولان باشگاه بارسلونا داشتم، برای آنها روشن کردم که خودم را در پروژه‌ای می‌بینم که از صفر شروع می‌شود و تصمیم‌گیری باید با من باشد. دوست دارم با کسانی کار کنم که به آنها اعتماد دارم، با کسانی که وفادار و معتبر باشند. نباید کسی که ممکن است سم‌پاشی کند، نزدیک رختکن تیم باشد.

انتهای پیام/

منبع مطلب: خبرگزاری تسنیم